Loading...

Güçlü "Sosyal Medya Hesap Yönetimi" Ankara ekibimizle birlikte, tam olarak ihtiyacınız olan planlamayı yapıyor ve markanızı görünür kılıyoruz. Markanızı benzerlerinden ayıracak noktaları hedefleyerek sizin için en iyi stratejiyi belirliyor ve bu plan doğrultusunda belirlediğimiz hedef kitleye ulaşmanızı sağlıyoruz. Sosyal medya iletişimini sürdürürken düzenli aralıklarla sosyal medya raporları çıkararak stratejimizi güncelliyor ve en başarılı sonuca ulaşmanız için çalışıyoruz. Sektörde birçok markaya sosyal medya yönetimi hizmeti vererek değer katmış ve yükselmesine katkıda bulunmuş profesyonel ekibimizle, dijital dünyada olmak istediğiniz yeri sıkı bir çalışma ile elde edebilirsiniz.

Sosyal medya yönetimi ile markanızı öne çıkarın

Dünyanın her yanından insanların, saniyeler içerisinde iletişim kurmasına aracılık eden sosyal medya, müşterilerine ulaşmak için tüm büyük markaların kullandığı bir iletişim yoludur. Etkili bir sosyal medya yönetimi ile dijital dünyada markanızın bilinirliğini artırmak, potansiyel müşterilerinize ulaşmak ve oluşturduğunuz orjinal içerik ile kendi kitlenizi yaratmanız mümkündür.

Bir markanın, aktif bir sosyal medya yönetimi kampanyası ile ürettiği güncel içerikler ve müşteri ile olan sürekli diyalogları sayesinde müşterilerin marka ile kurduğu bağ güçlenir, marka müşterilerin güvenini kazanabilir ve bu da beraberinde daha çok potansiyel müşteriye ulaşma olasılığı sağlar.

Sosyal Medya Yönetiminin Önemi

Şimdi aktaracağımız bilgiler, sosyal medya yönetimi ile kitlenize ulaşmanın ne kadar önemli bir pazarlama yöntemi olduğunu anlamamıza yardımcı olacaktır.

Profesyonel sosyal medya yönetimi sayesinde web sitelerinin trafiği %91 artabiliyor ve daha ilgili bir hedef kitleye ulaşma ihtimali %71 artıyor.

Sosyal medya ve bloglar, Türkiye’de aktif internet kullanıcılarının yaklaşık %63’sine ulaşıyor. (51 milyona yakın)

Çevrimiçi tüketicilerin %43’ü sosyal medya hayranları veya takipçilerinden oluşuyor.

Facebook kullanıcılarının %20’si reklamlardan ve orada gördükleri yorumlardan dolayı bir şey satın alıyor.

Twitter kullanıcılarının %67’sinin, takip ettikleri markaları satın alma olasılığı daha yüksek oluyor.

B2B işletmeleri LinkedIn kullanarak, müşteri ediniminde %61 başarı oranı ile karşılaşıyor.

Hedef kitle analizi

Sosyal medyada iletişime başlamadan önce ulaşmak istediğiniz hedef kitleyi belirlemeli ve tanımalısınız. Bu süreç için yapacağınız doğru analizler ile etkili bir strateji üretebilir ve markanızın ihtiyaçlarını daha rahat karşılayabilirsiniz.

Rakip analizi

Rakiplerinizle rekabet halinde olduğunuz platformlarda rakip analizi yaparak iletişim stratejilerini anlamak kendinizi geliştirmek adına oldukça önemlidir. Böylece sektörün tam bir değerlendirmesini yaparak iletişimde işinize yarayacak artıları daha rahat keşfedebilirsiniz.

Marka Geliştirme ve Konumlandırma

Büyük küçük her işletmenin gelişmesinde başlanılan yerden çok nasıl bir yol izlendiği etkilidir. Markanızın şu anki durumuna göre bir yol haritası belirliyor, bu süreçte sosyal medyada kendinizi en iyi şekilde ifade edebilmenizi sağlamaya çalışıyoruz.

İçerik Üretimi

İletişime başladığınızda hedef kitlenize ve amacınıza uygun konuları temel alarak içerik üretmeniz hedef kitleniz ile daha etkili iletişim kurmanızı sağlayacaktır. Bunun yanında iletişime geçeceğiniz mecranın doğasına ve teknik özelliklerine uygun içerikler üretmeniz sizi rakiplerinizden ayıracaktır.

Raporlama

Markanız için yaptığımız tüm bu çalışmaları düzenli olarak değerlendiriyor ve planımızı raporlarımız doğrultusunda güncelleyerek ilerlemeye devam ediyoruz. Biz sizin için en iyisini hazırlarken, sizi her aşamadan haberdar ediyor ve gelişim raporlarını sizinle paylaşıyoruz.

Sosyal Medya Reklamları

Aldığı rol gittikçe daha önemli olan reklamları etkili bir biçimde kullanmak markanızı ve içeriklerinizi hem görünür kılacak hem de aldıkları etkileşimi artıracaktır. Özellik değişmeye devam eden sosyal medya algoritmaları sebebiyle erişimin azaldığı bu dönemde reklamları kullanmak ve özellikle etkin kullanmak oldukça başarı sağlamaktadır.
Yaptığımız tüm işleri büyük bir özenle yapıyor ve yalnızca içerik üreten bir sosyal medya ajansı olarak kalmayıp markanızın iş ortağı olarak, gelişmesine yardımcı olmayı amaçlıyoruz. Tecrübemiz ve hepsi kendi alanında profesyonel olan takım arkadaşlarımızla, tam olarak ihtiyacınız olan sosyal medya yönetimi planlamasını yapıyor ve olabilecek en kısa sürede sizi diğer markalardan sıyırarak dijital dünyada öne çıkarıyoruz.

Yıllardır sektörde birçok başarılı işe imza atarak markalara değer katmış ve büyümesine katkıda bulunmuş bir sosyal medya ajansı olarak, bizimle çalışarak sosyal medyada markanızı istediğiniz yere taşıyabilirsiniz.

Size Nasıl Yardımcı Olabiliriz? Biz Sizi Arayalım

Proje ve girişimlerinizin bizimle hayat bulmasını istiyorsanız, bizimle iletişime geçebilirsiniz.