Loading...

Ankara Web Tasarım

ankara web tasarım firması arayışınıza Streetart ile tanışarak son noktayı koyabilirsiniz.

Web tasarım konusunda ankara‘da yıllardır bir çok farklı sektörde müşterimize kalite odaklı benzersiz çözümler üretmekten mutluluk duyuyoruz. Sizin de mutlu müşterilerimiz arasında katılmanız ve mükemmel bir deneyim yaşamanızı isteriz.

Ankara'da ve İstanbul'da faaliyet gösteren kurumsal web sitesi tasarım ajansı Street Art Dijital yaratıcı fikirler ve çözümler sunar. Bizimle dijital dünyada işinizi zirveye taşıyın. 2006 yılından bu yana 500+ müşterimizin memnuniyetini kazanarak en iyi web tasarım firmaları arasında yerimizi aldık. Yaptığımız profesyonel web tasarım ve web yazılım projeleri ile müşterilerimizin kurumsal imajlarına katkıda bulunduk.

Kurumsal web site tasarımı internet kullanıcılarının en çok ihtiyaç duyduğu hizmetler arasında yer alır. Fakat web tasarım uzmanlık gerektirdiğinden birey ve kurumsal firmaların sadece bu alanda uzman olan web site tasarım ajansı tercih etmesi müşteri memnuniyeti açısından son derece önemlidir. Web site tasarım hizmetleri geniş kataloglar sunar. İster bireysel ister kurumsal site tasarımı olsun bu özel hizmet modelinin mutlaka %100 garantili bir şekilde gerçekleştirilmesi gerekir.

Bugün özellikle internet dünyasına bakıldığında bu hizmeti sunan birçok ajansların kurumsal bir kimliğe sahip olmadığı görülebilir. Web tasarım hizmetleri kurumsallık gerektirir. Bu özelliğe sahip olmayan ajansların müşteri memnuniyeti sunması söz konusu değildir. Web site tasarımı yüksek özveri ve disiplin gerektirir. Kaliteli bir site tasarımı müşterilerin sürekli olarak ilgili site tasarım firmasını tercih etmesini sağlar.


Web Tasarım
ve yazılım ekibi olarak sizin herzaman yanınızdayız. Projeleriniz bittikten sonra bile 12 ay boyunca teknik destek sağlıyoruz. Web sitenizle ilgili bir sorun yaşarsanız probleminizi çok kısa bir süre içerisinde çözüyoruz. İnternet kullanımının yaygınlaşması ile birlikte markaların reklam ve tanıtım faaliyetleri de dijital alanlara taşınmıştır. İçinde bulunduğumuz bilişim çağında insanların yaşam tarzlarının yanında iletişim ve alışveriş alışkanlıkları da önemli ölçüde değişkenlik göstermiştir. Günümüzde her markanın bir web sitesi olmalıdır ve bu web sitesi markanın tarz ve konseptine uygun bir şekilde profesyoneller tarafından hazırlanmalıdır.

Street Art Dijital dijital reklam ajansı olarak yılların tecrübesi ile geleceğin teknolojisini birleştiriyor; markanız için web tasarım ve web yazılım yapıyoruz. Firmanızın veya kurumunuzun ihtiyacı olan size özel web tasarımı yaptırmak için mutlaka bizi arayınız.

Her Markanın Neden Bir Web Sitesi Olmalı

Markaların hedef kitle ve müşterilerinin internette geçirdikleri günlük zaman dilimi oldukça fazladır. Bu nedenle dijital ortam reklam ve tanıtım faaliyetleri için oldukça verimli bir alandır.

Yaşam gerçekliğinde sürdürülen; eğlenme, alışveriş yapma, bilgi edinme ve iletişim kurma aktiviteleri artık dijital ortamda kendine önemli bir yer edinmiştir.

Web sitelerinde ve sosyal medyada yürütülen kampanyalar çok daha az maliyetlidir ve çok daha sağlıklı bir şekilde ölçülebilmektedir.
Hedef kitle ile anlık iletişime geçerek ürün satışı ya da hizmet sunumu çok daha kolay ve hızlı bir şekilde gerçekleştirilmektedir.

Web Tasarım Özelliklerimiz Neler

• Güncel teknoloji takip edilerek yeni nesil teknik ekipman ve yazılımlar kullanılmaktadır. 

• Her türlü cihaz ile açılabilen ve kullanılabilen responsive özellikleri bulunmaktadır. 

• Gerek yazılım gerekse tasarım anlayışımız kullanıcı odaklıdır. 

• Arama motorlarının beklentilerine uygun SEO uyumlu bir şekilde tasarlanmaktadır. 

• Verilerin yedeklenmesine önem verilmektedir. 

• SSL sertifikası ile kişisel verilerin ve hesap bilgilerin koruması sağlanmaktadır. 

• Uluslararası medyada varlığınızı sürdürebilmek için çoklu dil desteği sunulmaktadır. 

• Kullanıcıların sosyal mecralarda da sizi kolayca bulabilmesi amacı ile sosyal medya entegrasyonu gerçekleştirilmektedir. 

• Hazır tasarım ve özel tasarım web sitelerimiz ile markanızın tarz ve konseptine en uygun dijital alan sağlanmaktadır.

Grafik Tasarım Nedir?

Grafik tasarım bir mesajı iletmek, bir görseli geliştirmek veya bir düşünceyi görselleştirmek için metnin ve görsellerin algılanabilir ve görülebilir bir düzlemde, iki boyutlu veya üç boyutlu olarak organize edilmesidir. Tasarım, baskı, ekran, hareketli film, animasyon, iç mimari, ambalaj tasarımı gibi birçok ortamda uygulanabilir. Grafik tasarım ve grafik sanatlar açısından, görsel sanatların temel ilkeleri olan hizalama, denge, karşıtlık, vurgulama, hareket, görüntü, oran, yakınlık, tekrarlama, ritm ve birlik geçerlidir. Grafiker ile Grafik Tasarımcı aynı anlama sahiptir. Grafik tasarımcı ünvanına sahip olabilmek için eğitimden geçmek gerekmektedir. Ama kendi kendisini geliştirmiş, bu konuda eğitim almadan da iyi yerlere gelmiş tasarım ustaları veya grafik tasarımcılar da vardır. Burada esas olan bilginin kaynağı değil, bilginin kendisidir.

Günümüzde baskı yoluyla çoğaltılacak her türlü materyalin üretiminde grafik tasanm ilke ve uygulamalarından yararlanılmakta, aynca; televizyon ekranının etkili kullanım ilkelerini düzenleyen TV grafik tasarımı ile bilgisayar ekranından takip edilen Internet siteleri için web grafik tasarımı hızla gelişen yan grafik sanayileri olarak karşımıza çıkmaktadır. Baskı, televizyon ve web sayfalan için grafik çalışmalan ayrı uzmanlık dalları olmakla birlikte, hemen hepsi için uygulanması gerekli temel ilkeler vardır. Bu nedenle bu konulara meraklı bireylerin, uzmanlaşma için temel grafik ilkeleri ve uygulamalanm bilmeleri zorunluluktur.

E-Ticaretin Avantajları Nelerdir?

Dünyanın doğal bir sınırı olduğu için aslında pazarın, yani şirketler olarak büyüyebileceğiniz alanın da bir sınırı vardır. Ancak e-ticaret, gelişmiş lojistik ve tedarik zinciriyle beraber bu sınırları neredeyse tamamen ortadan kaldırıyor. Aynı pazara tekrar tekrar ve çok kısa sürede satış yapma imkânı sunuyor. Üstelik dijital araçların artması ile birlikte pazarlama yöntemleri de sürekli gelişiyor.

E-ticaretin faydaları ve avantajlarına müşteriler ve satıcılar açısından bakacak olursak,

E-ticaret sayesinde müşteriler;

- Ürün bilgilerine ayrıntılı ve tam olarak ulaşabilirler.
- Ürünler arasında fiyat karşılaştırması yapabilirler.
- Hızlı ve kolay bir alışveriş deneyimi yaşarlar.
- Çeşitli kanallardan ürün yorumlarını takip edebilirler.
- Birçok üründe indirimli fiyatlara ulaşabilirler.
- Geniş ürün çeşidi arasından seçim yapabilirler.
- Dünyanın pek çok bölgesinden ürün ve hizmet alışverişi yapabilirler.
- Kampanyaları kolayca takip edebilirler.
- İade güvenceleri varsa güvenle alışveriş yapabilirler.
- İstedikleri her an mağazaya ulaşabilirler.
- Kendileri dışında bir alıcıya kolayca ürün gönderebilirler.

E-ticaret sayesinde satıcılar;

- 7/24 açık bir mağazaya sahip olurlar.
- Hâlihazırda e-alışveriş alışkanlığı kazanmış ve de büyümekte olan geniş bir alıcı kitlesine ulaşırlar.
- Pazarlama fırsatları sonsuz bir alandan yararlanırlar.
- Ürünlerini dikkat çekici şekilde müşterilere sunabilirler.
- Fiziksel mağazalara kıyasla çok daha masrafsız şekilde süreci yönetebilirler.
- Hedeflenen müşteri kitlesine kolayca ulaşabilirler.
- Düşük sermayelerle ticaret yapmaya başlayabilirler.
- Zamanı çok daha verimli kullanarak fiziksel mağazanın ulaşabileceği maksimum satış kapasitesini dahi aşabilirler.
- Müşteri iletişimi ve güvenini kolayca geliştirebilirler.
- Küçük ve orta ölçekli işletmeler için e-ticaret, ticarete başlama ve büyütmenin en hızlı yoludur.

E-Ticaret Türleri Nelerdir?

- Business to Business (B2B) – Şirketler Arası E-Ticaret

- Business to Consumer (B2C) – Firmadan Tüketiciye E-Ticaret

- Consumer to Business (C2B) –  Tüketiciden Firmaya E-Ticaret

- Consumer to Consumer (C2C) – Tüketiciden Tüketiciye E-Ticaret

- Business to Employee (B2E) – Firmadan Çalışanlarına E-Ticaret

Ülkemizde kullanılan en yaygın e-ticaret türü B2C ve B2B’dir. Ancak tabii ki bu iki e-ticaret türünün iş yapma yöntemleri değişkenlik gösterebilir.

E-Ticaret Nasıl Yapılır?

- E-ticaret’e başlamadan önce; en uygun e-ticaret türüne, stoklu ve stoksuz (dropshipping) satışın hangisinin yapılacağına karar verilir, pazar ve ürün araştırması yapılır, gerekli tedarik zinciri sağlanır.

- Satış ve pazarlama mecraları olarak firmaların kurdukları internet siteleri ve/veya internet pazaryerlerinde açtıkları mağazalar kullanılır.

Bu mecralar aracılığıyla satış, sipariş, ödeme işlemleri gerçekleştirilir, teslimat takibi yapılır, satış verileri çıkarılır.

- N11, Hepsiburada, Gittigidiyor, Trendyol, Amazon ve Aliexpress gibi pazaryerlerinde mağaza açtıktan sonra süreci yönetebilmek için Pazaryeri Entegrasyonu yapılmalıdır.

- En az bu adımlar kadar önemli son aşama ise reklam ve pazarlamadır. Arama motorları ve sosyal medya platformlarına reklamlar vermeli, ürün bilgilerini bu mecralara uyumlu şekilde hazırlamalı; bölge veya müşterilere özel kupon ve kampanyalar tanımlayacak çalışmalar yapılmalıdır.

E-Ticaret Sitesi Kurmak için Neler Gereklidir?

Domain adı: Marka adı veya hizmeti basitçe tanımlayan bir isim alınmalıdır.

Sunucu (Hosting): Güçlü bir altyapıya sahip sunucu seçilmelidir. 

Ödeme Yöntemleri: Müşterilere farklı ödeme seçenekleri sunan yöntemler eklenmelidir. (Kredi kartı / banka kartı ödemesi, kapıda ödeme vb.)

Güvenlik Sertifikası: Müşterilerin güvenliği için SSL sertifikaları alınmalıdır.

Kurumsal Kimlik Tasarımı

Ankara'da Kurumsal Kimlik Tasarımı Yapan bir dijital reklam ajansıyız. kurumsal kimlik, firmanın şirket içinde ya da şirket dışında duruşunu temsil eden ve müşterilerin bir bakışta firmayı tanımasını sağlamak için yapılan çalışmaların bütünüdür. Kurumsal kimlik aynı zamanda firmanın profesyonel görünmesini sağladığı için müşterilere daha güvenilir bir izlenim bırakır. Bu çalışmaların en temeli kurum ismi ve amblemden oluşan logodur.

Bunun dışında kalan bütün görsel iletişim malzemeleri logo tasarımı baz alınarak şekillenir. Kurumsal kimlik hem B2B pazarlama hem de B2C pazarlama alanında firmayı görünür kılarak müşteriler arasındaki bilinirliğini arttırdığı için de oldukça önemlidir. En temel reklam çalışması olduğundan kurumsal kimliği olmayan bir firma için tanınmak ve büyümek neredeyse imkansızdır. Oysa iyi tasarlanmış bir kurumsal kimlik müşterilerin gözünde firmaya itibar kazandıracağı için her zaman akılda kalıcı olup pazarlama faaliyetlerini arttıracaktır.

Kurumsal kimlik çalışmaları arasında logodan ofis dizaynına, çalışanların kıyafetlerinden araç üstü giydirmeye, antetli kağıttan tabelaya, web sitesinden ambalaj dizaynına kadar her bir çalışmanın ne ölçüde, nasıl kullanılacağı belirlenmiştir. “Kurumsal Kimlik Tasarımı Ankara” araması yapan firma ve kurumlar doğru adrestesiniz.

Ankara'da ve İstanbul'da katalog tasarımı hizmeti veren Street Art Dijital sektörünüzün ve kurumunuzun ihtiyaç duyduğu kataloğu trend tasarımlarla size sunar. Katalog; kurumların, kuruluşların, işletmelerin, firmaların ve markaların ürettikleri malları, hizmetleri tanıtan, fiyatlarını ifade eden tanıtım araçlarıdır. E-Ticaret sisteminin ticari hayata girişi ile kataloglar da online kataloglar olarak tasarlanmaya başlamıştır. Online katalog internet sitelerinde ürünlerin, mal ve hizmetlerin sunulmasını sağlayan medya tasarımlarıdır.

Firmanızın tanıtımını yapmak ve kendinizle ilgili bilgi vermek istiyorsanız kataloglar en uygun reklam alanıdır. Broşür ve el ilanlarından son derece kalıcı ve etkili olan kataloglar markanızın kimliğine ve kurum kültürüne uygun olarak tasarlanmalıdır. Baskı halinde olan yani dergi formatı dediğimiz kataloglara ihtiyacınız varsa katalog tasarımlarını sizler için özenle çalışabiliriz.

Aynı zamanda web sitenize bu katalogları entegre edecek gerekli ekibe ve alt yapıya da sahibiz. Ankara web tasarımı konusunda kendisini kanıtlamış olan Street Art Digital Reklam Ajansı bünyesinde katalog tasarımlarınız web sitenize entegre edilir ve sorunsuz bir şekilde sizlere teslim edilir. Siz de hem web sitesi ziyaretçilerinize e- katalog imkânını sağlamak hem de profesyonel bir katalog tasarlatmak isterseniz bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Katalog Nedir?

Katalog tasarımına girmeden önce, katalog nedir, katalog tasarımının önemi nedir gibi konulara değinelim. Katalog, firma ya da markaların ürün ve hizmetlerini tanıtmak amacıyla kullandıkları, içeriği geniş ve detaylı olan basılı reklam aracıdır. Katalogun markalar için önemi çok fazladır. Kataloglar kendiliğinden markanızın reklamını yaparlar ve iyi hazırlanmış bir katalog kendiliğinden markanın ürünlerini müşteriye anlatır.

Katalog içinde ürünlerin bir listesi ve şirket hakkında müşteriyi bilgilendirecek bilgiler bulunmalıdır. Yüz yüze iletişim kurmadan markanızı anlatabileceğiniz en etkili yöntem kataloglardır. Broşür ve el ilanları, bir kampanya, reklam ve ürün anlatmak için pratik ve hızlı bir yöntem olsa da, kataloglar daha geniş içerikleri ile markaları daha detaylı ve iyi bir şekilde anlatabilirler.

Katalog Tasarımı ve Önemi

Katalog tasarımının da markanız için önemi oldukça fazladır. Katalog tasarımlarının başarılı bir şekilde yapılması ve müşterinin aklın yer etmesi önemlidir. Bu nedenler, müşterilere yönelik tasarım yaptırmak gereklidir. Katalog tasarımlarınız ile kurumsal kimliğiniz uyuşmalıdır. Markanızın duruşuna uygun olan bir tasarımla müşterilerinizin aklında kalmalısınız. Kataloglar, kurumsal kimliğiniz ile uyuşmalı ve aynı zamanda da markanızı ve markanın kurumsal kimliğini temsil etmesi gereklidir.

Sade bir tasarım ve zengin bir içerik ile hazırlanmış tasarımlar, marka tanıtımı ve satış üzerinde olumlu geri dönüşler sağlamaktadır. Etkili ve başarılı kataloglar, müşterinin hafızasında yer ederek, marka ve müşteri arasında bir bağ kurmaktadır. Müşterilerin markanıza değer vermesini istiyorsanız, profesyonel görünen, üzerinde ince düşünülmüş, akılda kalıcı bir katalog tasarımı yaptırmanız gerekmektedir.

Katalog tasarımı yaptırırken dikkat etmeniz gereken noktalar; katalogun amacının ne olduğu ve yapılan tasarımın bu amaca uyum sağlayıp sağlamadığı, müşteriler tarafından anlaşılabilir olması, dikkat çekici bir tasarımla müşterinin aklında kalmayı başarabilmesi gibi konular katalog tasarımında büyük önem taşır. Örneğin, yaptıracağınız katalogun amacı ürünlerinizi tanıtmak ise, düzenli bir şekilde ve dikkat çekici olacak şekilde ürünlerin katalog sayfalarına yerleştirilmiş olması gerekmektedir. Karmaşık ve dağınık olarak yerleştirilen ürünler müşterinin ilgisini çekmeyecektir ve bir süre sonra katalogu incelemeyi bırakacaktır. Fakat göz yormadan ve karmaşa yaratmadan hazırlanan bir tasarım müşteriyi sıkmaz ve akılda kalıcı olur.

Güçlü "Sosyal Medya Hesap Yönetimi" Ankara ekibimizle birlikte, tam olarak ihtiyacınız olan planlamayı yapıyor ve markanızı görünür kılıyoruz. Markanızı benzerlerinden ayıracak noktaları hedefleyerek sizin için en iyi stratejiyi belirliyor ve bu plan doğrultusunda belirlediğimiz hedef kitleye ulaşmanızı sağlıyoruz. Sosyal medya iletişimini sürdürürken düzenli aralıklarla sosyal medya raporları çıkararak stratejimizi güncelliyor ve en başarılı sonuca ulaşmanız için çalışıyoruz. Sektörde birçok markaya sosyal medya yönetimi hizmeti vererek değer katmış ve yükselmesine katkıda bulunmuş profesyonel ekibimizle, dijital dünyada olmak istediğiniz yeri sıkı bir çalışma ile elde edebilirsiniz.

Sosyal medya yönetimi ile markanızı öne çıkarın

Dünyanın her yanından insanların, saniyeler içerisinde iletişim kurmasına aracılık eden sosyal medya, müşterilerine ulaşmak için tüm büyük markaların kullandığı bir iletişim yoludur. Etkili bir sosyal medya yönetimi ile dijital dünyada markanızın bilinirliğini artırmak, potansiyel müşterilerinize ulaşmak ve oluşturduğunuz orjinal içerik ile kendi kitlenizi yaratmanız mümkündür.

Bir markanın, aktif bir sosyal medya yönetimi kampanyası ile ürettiği güncel içerikler ve müşteri ile olan sürekli diyalogları sayesinde müşterilerin marka ile kurduğu bağ güçlenir, marka müşterilerin güvenini kazanabilir ve bu da beraberinde daha çok potansiyel müşteriye ulaşma olasılığı sağlar.

Sosyal Medya Yönetiminin Önemi

Şimdi aktaracağımız bilgiler, sosyal medya yönetimi ile kitlenize ulaşmanın ne kadar önemli bir pazarlama yöntemi olduğunu anlamamıza yardımcı olacaktır.

Profesyonel sosyal medya yönetimi sayesinde web sitelerinin trafiği %91 artabiliyor ve daha ilgili bir hedef kitleye ulaşma ihtimali %71 artıyor.

Sosyal medya ve bloglar, Türkiye’de aktif internet kullanıcılarının yaklaşık %63’sine ulaşıyor. (51 milyona yakın)

Çevrimiçi tüketicilerin %43’ü sosyal medya hayranları veya takipçilerinden oluşuyor.

Facebook kullanıcılarının %20’si reklamlardan ve orada gördükleri yorumlardan dolayı bir şey satın alıyor.

Twitter kullanıcılarının %67’sinin, takip ettikleri markaları satın alma olasılığı daha yüksek oluyor.

B2B işletmeleri LinkedIn kullanarak, müşteri ediniminde %61 başarı oranı ile karşılaşıyor.

Ankara'da ve İstanbul'da faaliyet gösteren Logo tasarımı, Kurumsal kimlik tasarımı ve web tasarımı ajansı Street Art Dijital yaratıcı fikirler ve çözümler sunar. Bizimle dijital dünyada işinizi zirveye taşıyın.

Logo; bir şirketin ya da bireysel bir oluşumun imajını ve özelliklerini görsel olarak yansıtan bir çalışma çeşididir. Logo tasarım, ticaretin ilk dönemlerinden bu yana; markanın, ürünün ve hizmetin gücünü diğer rakiplerinden ayırt etmek için kullanılmıştır. Ürünleri farklılaştırmak adına üzerine yapılan işaretlemeler, logo tarihinin temellerini atmıştır. Okuryazarlığın düşük olduğu dönemlerde oldukça faydalı olan bu yöntem, yıllar içinde dönüşüm geçirerek günümüzdeki modern evresine ulaşmıştır. Farklı renklerden, çizgilerden, sembollerden ve yazı karakterlerinden oluşarak kurumsal kimliğin özelliklerini yansıtır. Kurumsal kimlik; bir şirketin imajını, özelliklerini ve yapısını kurumsal kimlik temsil eden çalışmaların bütünüdür. Kurumsal kimlikte en önemli aşama ise logo tasarımıdır. Logo; kurumsal kimliğin bir parçası olduğu için, kurum imajından izler ve etkiler taşımalıdır. Temel amaç; hedef kitlenin ilgili marka ile özdeşleşmesini ve markanın zihinlerde yer etmesini sağlamaktır. Logo, bir şirketin hedef kitlesine ilettiği en direkt ve önemli mesajdır.

Dolayısıyla logonun özellikleri ve profesyonel biçimde tasarlanması, markanın imajı açısından büyük önem taşır. Yeni bir işe başlarken, bir ürün ya da hizmet sunmayı hedeflerken, bir şirket kurarken öncelikli ihtiyaç markayı görsel olarak ifade edebilmektir. Çünkü görsellik insan zihninde diğer etkenlere göre daha keskin izler bırakır. Bu anlamda logo tasarımı, şirketlerin hedef kitlelerine kimliklerini yansıtmalarında en önemli araçtır. Hedef kitlenin aklında kalmanın pek çok yolu olsa da, en belirgin ve alışılmış olanı görsel ifadelerdir. Logo tasarımı, dünya ticaret sektöründe vazgeçilemez ve yeri doldurulamaz bir işlem olarak görülmektedir. Logo, şirketlerin vizyonunu ve kurumsal imajını direkt olarak yansıtan bir ayna gibidir. Dolayısıyla diğer şirketlerin logoları ile kıyaslandığında ayırt edilebilir olan bir logo büyük önem taşır. Logoda logotype olarak bilinen kısım, logodaki yazılı ifadeyi temsil eder. Amblem ise kurumun imajını temsil eden görsel simge olarak tanımlanır.

Logo tasarım nasıl olmalıdır?

Çağımızda pazar rekabetinin artması, markaların kendini ifade ediş biçimlerinde daha kreatif düşünmelerini gerektirmektedir. Logo görsel bir mesaj olduğu için, hedef kitleye çok daha hızlı ulaşır ve uzun süre akılda kalır. Elbette bunun sağlanması için alıcı ve logo tasarım hizmeti veren firma arasında başarılı bir iletişim süreci sağlanmalıdır. Logo, bir şirketin çizgiler ve renklerle kendini ifade ediş biçimidir. Bu sebeple, logonun şirketin kurumsal imajına uygun hazırlanması gerekir. Logo tasarım hizmeti veren firmaların ilk yapması gereken şey, alıcı şirketlerin yapısını bütünüyle analiz etmektir.

Böylece ihtiyaçlar ve beklentiler tam olarak anlaşılır. Dolayısıyla şirketin misyonu ile logonun çizgileri paralel olarak ilerleme imkanı bulur. Aynı zamanda logonun kreatif özellikler taşıması da, markanın imajını zedelememek adına önemli bir unsurdur. Zira farklı şirketlerin logolarına benzeyen logolar hem müşterilerin kafasında karışıklık yaratır, hem de ilgili şirketin kendi çizgisinde özgün bir biçimde ilerlemesine engel olur.

Logo tasarım hangi aşamalardan oluşur?

Proje aşaması: Öncelikle alıcı firmanın beklentileri ve çerçevesi incelikle analiz edilir. İhtiyaçlara yönelik bir logo firmayı yükseltebileceği gibi, yanlış bir logo kurumsal imajı zedeler. Bu anlamda projelendirme aşaması büyük önem taşır. Ana fikir ortaya koyulur ve etrafında gerekli tartışmalar gerçekleştirilir. Sunulan hizmet ve logonun fikrinin uyuşması halinde diğer aşamalara geçilir.

Değerlendirme aşaması: Tamamlanan örnek logolar müşteriye sunulur ve değerlendirme süreci başlar. Logo tasarım hizmeti veren firma hem müşterinin beklentilerini önemsemeli hem de ilgili süreçte deneyimlerini konuşturmalıdır. Müşteri ile istişare ederken objektif ve uzman çizgisinden ayrılmadan hizmet sağlayan firmalar, en uygun logonun hangisi olduğu hakkında müşteriye önerilerde bulunur.

Teknik detayları içeren aşama: Kurumsal imajı yansıtmak için hazırlanan logo tasarımlarının vektörel tasarım olması önemlidir. Çünkü vektörel olmayan logo tasarımları; baskı esnasında zarar görme, yıpranma ya da detaylarının kaybedilmesi gibi riskler barındırır. Fakat vektörel tasarımlar dilediğiniz kadar büyütülmeye ya da küçültmeye karşı hiçbir detayını kaybetmez, logoda yıpranma yaşanmaz. Görüntüsünde hiçbir bozulma gerçekleşmediği için süreci başa sarmak da gerekmez. Standartlarını koruyan bir logo çalışması, işlerin daha güvenli ilerlemesini sağlar.

Sonuç aşaması: Son evrede belirlenen logo tasarımı bütün hatları ile tamamlanır. Dosya türevleri ve en önemlisi de vektörel hali ile alıcı şirkete teslim edilir. Müşterinin memnuniyetinin kazanılması ile logo tasarım süreci tamamlanmış olur.
Google Ads ile işinizi büyütün

Google Arama ve Haritalar'da sizinkine benzer işletmeleri arayan müşterilerin karşısına çıkın. Sadece web sitenize yönlendiren tıklamalar veya işletmenize yapılan telefon aramaları için ödeme yapın.

Kullanıcılar ne yapacaklarını, nereye gideceklerini ve ne satın alacaklarını Google'da arar. Reklamınız, kullanıcıların sizinkine benzer ürün veya hizmetleri aradığı sırada Google'da gösterilebilir. İster masaüstü bilgisayarlarını isterlerse mobil cihazlarını kullanıyor olsunlar, doğru zamanlanmış bir reklam kullanıcıları değerli müşterilere dönüştürebilir.

Hemen hemen her bütçe ile Google Ads'de reklam verebilirsiniz. Aylık bütçe sınırı belirleyin ve hiçbir zaman bu sınırın aşılmamasını sağlayın. Ayrıca, harcamalarınızı istediğiniz zaman duraklatabilir veya düzenleyebilirsiniz.

Google Ads kampanya türleri nelerdir?

Google Adwords kampanyasının türleri arama ağı kampanyası, görüntülü, reklam ağı kampanyası, alışveriş kampanyası, video kampanyası, evrensel uygulama kampanyası olarak sıralanıyor.

Adwords reklamlarında demografik hedefleme yapılabiliyor mu?

Google Adwords reklamı çalışmalarında yaş, cinsiyet ve ebeveynlik durumu hedeflemeleri yapmak mümkündür.

Ülke veya bölge hedeflemesi yapılabiliyor mu?

Google Adwords reklamlarında ülke, bölge ve şehir hedeflemeleri yapmak mümkündür. Bu hedeflemeleri yaparken harita üzerinden kendi belirlediğiniz noktaları da yarıçap seçebilirsiniz.

Arama ve görüntülü reklam modelleri arasındaki fark nedir?

Arama ağı olarak bilinen Google Search reklamları potansiyel müşterilerinize işletmeniz ve hizmetleriniz ile ilgili anahtar kelimeler aracılığıyla ulaşmanızı amaçlar. Bu ağda yayınlanan reklamlar arama ağındaki Arama ağı iş ortağı sitelerde metin reklamlar şeklinde ve Google arama sonuçlarında aynı anda yayınlanır. Görüntülü reklamlar ise 2 milyondan fazla web sitesi, video ve uygulamadan oluşan bir grupta yer alarak yayınlanır. Görüntülü reklamlarda arama ağı reklamlarının tersine kişiler reklamları aramadan görürler.

Google Alışveriş reklamları nasıl verilir?

Google alışveriş reklamları satmakta olduğunuz ürünlerle ilgili detaylı bilgi sunar. Alışveriş reklamları genel olarak yalnızca tek ürünü tanıtan ürün alışveriş reklamları ya da birkaç ürünün bir arada tanıtıldığı vitrin alışveriş reklamlarını karşılayabilir. Alışveriş reklamları hazırlamak için Google Merchant Center'da ürün bilgileri hazırlanarak Google Adwords’te alışveriş kampanyaları oluşturulur.

Adwords reklam bütçeleri nasıl belirlenir?

Reklamcılık hedeflerine ve her gün harcamayı uygun gördüğünüz genel tutara bağlı olarak Google Adwords’te her bir kampanya için günlük bütçe seçimi yapmak mümkündür. Bu bütçe istendiği takdirde istendiği zaman değiştirilebilir. Adwords reklam bütçesini belirlemede kampanya ve hedefleme çeşitleri göz önünde bulundurulmalıdır.

GDN reklamları nedir?

GDN reklamları Google Display Network kelimelerinin kısa halidir. Google Adsense anlaşmalı web sitelerinde yayınlanan görüntülü reklamları ifade eden Google Display Network, 2 milyondan fazla web sitesi, video ve uygulamadan meydana gelen bir gruptur.

Remarketing nedir?

Yeniden pazarlama anlamına gelen remarketing, daha önce web siteniz veya mobil uygulamanızla etkileşimde bulunan kullanıcılara tekrar ulaşmayı ifade etmektedir. Remarketing, yayınladığınız reklamlarınızı Google veya iş ortağı web sitelerine göz atan kitlelere göre stratejik olarak konumlandırmanıza imkan verir. Bu şekilde marka bilinirliğini artar ve kitlelerin satın alma işlemi daha da pratikleşerek hızlanır.

Ankara ve İstanbul'da hizmet veren Street Art Dijital Reklam Ajansı, müşteri memnuniyetini esas alır. İhtiyaç duyduğunuz web tasarım, kurumsal kimlik tasarımı, katalog tasarımı, logo tasarımı, broşür tasarımı, afiş tasarımı vs konularında hizmet vermektedir.

Reklam Ajansları İçin Bilinmesi Gerekenler

Reklam ajansları bir firmanın ya da markanın bilinirliğini, dolayısıyla gelirini arttırmak için yapılan çalışmalardaki en önemli iş ortaklarındandır. Reklam ajansları gerektiğinde ön pazar araştırmasından, sonuç raporlamaya kadar geçen bütün süreci kontrol ederek markanın büyümesine katkı sağlarlar.

Reklam Ajanslarının İş Tanımı

Reklam ajanslarının detaylı iş tanımına geçmeden önce, reklam ajanslarının tanımı yapılırken dikkate alınması gereken bazı önemli unsurlardan bahsedelim. Öncelikle reklam ajansları firmalar ve firmaların ulaşmak istedikleri potansiyel müşteriler arasında aracı görev üstlenen kuruluşlardır. Reklam ajanslarının medya-yayın organlarından bağımsız olarak faaliyet göstermesi ortaya daha başarılı işler çıkmasını sağlayacaktır. Ayrıca reklam ajanslarının kadroları oluşturulurken çok titiz davranılmalıdır. Reklam ajansları yaptıkları çalışmalarla müşterilerinin işlerini doğrudan etkileyebileceği için her aşamasında kararların dikkatle ve uzman kişilerce alınması gerekir.

Her daim müşteri adına çalışıp, müşteri adına iş yapan reklam ajansları, aynı zamanda reklamların oluşumundan kontrol edilmelerine kadar her aşamadan sorumludurlar.

Reklam ajanslarının iş tanımını genel olarak yapacak olursak; reklam ajansları firmaların kullanacakları iletişim tekniklerinin saptanmasından başlayarak, firmalar adına yaratıcı tasarımlar üreterek bu tasarımların uygulanmasını sağlayan bütünleşmiş bir tanıtım hizmeti sunan kuruluşlardır. Reklam ajanslarının işleri, firma profillerinin ve firmaların mali alt yapılarının oluşturulmasından başlayarak, çeşitli tasarımların oluşturulmasını sağlamak ve bu tasarımların yayınlanacakları tanıtım aracına uygulanmasını kontrol etmektir.

Kurumsal web tasarımı, bir firmanın kurumsallığını en iyi şekilde yansıtabilmeyi amaçlayan web tasarım çalışmasıdır. Bir firmanın kurumsal kimliğine uygun olarak tasarlanan web sitesi, o firmanın kurumsal kimliğinin dünyaya açıldığı bir penceredir. Kurumsal bir firmayı temsil edecek olan bir web sitesinin tasarımı, kurumsal bir hizmet verme amacı olan firmanın imajı göz önünde bulundurularak yapılmalıdır. Kaliteli bir kurumsal web tasarım hizmetinde, web sitesi firmanın kurumsal kimliğine ayna olacak şekilde tasarlanır.

Kurumsal web tasarımı sürecinde gözetilmesi gereken niteliklere, hizmet verilen firmanın; bulunduğu sektör, logosu, amacı, verdiği hizmet, hedef kitlesi gibi unsurlar örnek verilebilir. Tasarımı yapılacak web sitesinin temasındaki renkler ve yazı fontu gibi küçük detaylar dahi bu unsurlara göre seçilir. Böylelikle yapılan web sitesi firmasını olması gerektiği gibi yansıtabilmelidir. Kısaca web tasarım sayesinde firmaların web siteleri hem firmaların yansıtmak istediği imaja göre, hem de firmaların hedef kitlesinin ihtiyaçları analiz edilerek dizayn edilmektedir.

Kurumsal Web Tasarım Nedir?

Kurumsal web tasarım bir marka ya da bir şirketin resmi web sitesinin hazırlanması için yapılan hizmetlerin bütünüdür. Kurumsal web tasarım hizmeti bir bütün olarak değerlendirilmelidir.

Kurumsal web tasarımı, içerisinde web sitenin tasarımı, SEO arama motoru optimizasyonu stratejileri, açılış sayfa tasarımları, kullanıcı deneyimi, web yazılım altyapısı, yasal zorunlulukları, ve şirket ya da markanın doğru şekilde aktarılması hususlarını içermektedir.

İstanbul web tasarım firması Street Art Digital, 2003 yılından bu yana faaliyet gösteren tam donanımlı bir dijital reklam ajansıdır.

Web tasarım konusunda istanbul‘da yıllardır bir çok farklı sektörde müşterimize kalite odaklı benzersiz çözümler üretmekten mutluluk duyuyoruz. Sizin de mutlu müşterilerimiz arasında katılmanız ve mükemmel bir deneyim yaşamanızı isteriz.

Street Art Dijital Reklam Ajansı web tasarım konusunda uzman ve deneyim kadrosuyla sizlere web tasarım, yazılım ve tasarım hizmeti sunmaktadır. 2003 Yılından beri müşterilerimize yenilikçi, kullanıcı dostu ve yaratıcı tasarımlar sunmaktayız.

İstanbul ve çevresinde onlarca web tasarım firması bulunmaktadır. Bu firmalar arasında kimle çalışacağınıza karar vermeden önce bazı temel konulara dikkat etmenizi öneriyoruz. Bu konuların tamamı istanbul web tasarım arayışınızda size bir kılavuz niteliği taşımaktadır.

SEO ve reklam uyumlu web tasarım

Web tasarımının temel amaçları arama sonuçlarında bulunur olmak, reklam verdiğinizde yeni müşterilere ulaşacağınız yeterliliklere sahip olmaktır. Bu nedenle istanbul web tasarım konusunda güçlü, güncellenebilir ve yenilikçi bir altyapıya sahip siteler yapabilen bir partnerinizin olması gerekmektedir.


Yönetim paneline sahip web tasarım

Web siteniz tamamlandıktan sonra kolay yönetilebilir ve güncellenebilir olması çok önemlidir. Yaptığımız tüm web tasarım çözümlerinde kolay yönetilebilir yönetim panelleri hazırlamaktayız.


Mobil uyumlu web tasarım

Günümüzün olmazsa olmazı mobil uyumlu web tasarımlarıdır. İnternet kullanıcılarının %80’den fazlası web sitenizi mobil cihazlardan ziyaret etmektedir. Bu nedenle mobilde kusursuz bir deneyim yaşatmak önemlidir.


Kurumsal web tasarım

Web tasarımı firmanızı ya da markanızı yansıtan en temel unsurdur. Bu nedenle kurum çizginizi yansıtması büyük bir öneme sahiptir. Kurumsal web tasarım detaylarını iyi analiz edebilen bir çözüm ortağı işinizi doğru yansıtmanızı sağlayacaktır.Türkiye'de en çok özel tasarım ve yazılımlı web sitesi referansı sahip tam hizmet ajansıyız. Street Art Dijital hazır tasarım ve yazılımlardan kaçınarak firmaların kurumsal yapılarına uygun ve yenilikçi internet siteleri üretmeyi kendine ilke edinmiştir. Web Tasarımı yaparken her türlü kullanıcının rahat kullanması için kullanıcı dostu siteler oluşturmaktayız. Tasarımlarımızı güncel teknoloji ile desteklemekteyiz.

Bir internet sitesinden daha fazlasını müşterilerimize vermeyi hedeflemekteyiz. İnternet sitesini müşterilerimizin istekleri doğrultusunda tasarlayıp, müşterinin hayalindeki internet sitesini oluşturmaktayız. Kurumsal internet sitesi oluştururken firmanın kurumsal renkleri ve kurumsal çalışmaları dikkate alınarak hazırlanmaktadır.

Firmanız için Web yazılımları yapılır, Kurumsal Kimliğiniz desteklenir, Firmanızı en iyi şekilde tanıtmak için fikirler üretilir. Bizim işimiz; bizi tercih edenleri potansiyel müşterilerine en iyi şekilde ulaştırmak ve tanıtmaktır, web tasarım, e-ticaret çözümü ,arama motoru optimizasyonu, kurumsal kimlik çalışması yaptırabileceğiniz işinize saygı gösteren ve işinize sizin titizliğinizde yaklaşan bir yer arıyorsanız, bütün birikimimizle, size yol göstermek ve sizinle birlikte ilerlemek için hazır ve istekliyiz. Siz de hazırsanız buyrun, başlayalım!

Web sitesinde ortalama fiyat ₺8.000 ile 40.000 ₺ arasındadır. Stil, boyut, web sitesi özellikleri, alan adı uzantısı, kullanılan barındırma, döviz kuru vb. gibi birçok faktör web tasarımının fiyatını etkiler. 

Web tasarım alanında faaliyet gösteren ajansımız, müşterinin faaliyet gösterdiği sektöre uygun, ürün içeriğini ve ürün görünümünü yansıtan site kurulumları oluşturur. Kurumsal kimliğinizin bir parçası olan web tasarımına bağlı olarak web tasarım fiyatı kullanmak istediğiniz alana ve kaliteye göre değişiklik gösterecektir. Web sitesi fiyatlandırması ihtiyaçlarınıza bağlıdır. Önceden tasarlanmış web siteleri için sabit fiyatlar vardır, ancak profesyonel web tasarım ajansları her zaman web sitelerini iş ihtiyaçlarınıza göre tasarladıkları için özel fiyatlar mevcuttur. Web sitesi altyapısı, web sitesi kapsamı, web tasarımının fiyatını belirleyen önemli faktörlerdir.
Web Tasarım Ajansı

Streetart Digital, web tasarım alanında uzman ve deneyimli kadrosu ile web tasarım, yazılım ve tasarım hizmetleri vermektedir.

2006 yılından bu yana müşterilerimize yenilikçi, kullanımı kolay ve yaratıcı tasarımlar sunuyoruz. Türkiye'nin en fazla özel tasarım ve yazılım web sitesi referansına sahip tam hizmet ajansıyız. 

Web tasarımı yaparken tüm kullanıcıların rahatlıkla kullanabileceği, kullanıcı dostu web siteleri oluşturuyoruz. Tasarımı en son teknoloji ile destekliyoruz. Amacımız müşterilerimize bir web sitesinden daha fazlasını sunmaktır.

Web sitesini müşterinin isteğine göre tasarlayacağız ve müşterinin isteğine göre web sitesini oluşturacağız. Kurumsal site oluşturulurken firmanın kurumsal rengi ve kurumsal çalışması göz önünde bulundurularak oluşturulur.

TGM KULE VİNÇ

Tgm Kule Vinç, 2011 yılında Düzce Beyköy Organize Sanayi Bölgesinde üretimine başladığı serüvende bugün, 15.000 m² faal kapalı alana sahip ana fabrikası, 33.000 m² açık alana sahip Düzce Gümüşova Organize Sanayi Bölgesinde, toplam 200’den fazla çalışmakta olan personeli, Yurt içi ve Yurt Dışı olmak üzere satış noktaları, Yurt içi 30’a  yakın Tgm Kule Vinç Yetkili Servis Merkezi ile Türkiye’ nin 81 ili ve Yurt dışında 7 ülkeye tecrübesi ile hizmet vermektedir.

SERKA İNŞAAT

SERKA TAAHHUT INSAAT A.S. is a Turkish based Design/Build Construction Company providing a wide range of engineering, construction, O&M, and Logistics to clients in Middle East, Africa and Europe.  Founded almost 50-years ago as a small, civil works contractor primarily serving the U.S. Air Force at Incirlik AFB in Adana Turkey; SERKA is known today as a full service SERKA providing Turnkey Construction Solutions to Commercial and Governmental Clients.

APEX KOZMETİK

APEX KOZMETİK

Apex Kozmetik dermokozmetik alanında 20 yılı aşkın saha tecrübesiye sahip çalışanlarıyla, eczane kanalıyla ithal ettiği ürünlerle Türkiye pazarında öncü bir konuma ulaşmayı hedefleyen bir firmadır.

GOFAST RENTACAR

2020 yılında Ankara'da kurulan Gofast Rent a Car başarı hikayesini, olağanüstü emek ve gayretlere borçludur. Bugün Türkiye'nin önde gelen araba kiralama markası olarak, hizmet ağını, personel altyapısını, araç çeşitliliğini ve yurtdışı bağlantılarını arttırarak yoluna devam etmektedir.

Kastamall

ADANUR İNŞAAT

Doğalgaz taahhüt işlerinizde Adanur var. Doğalgaz altyapı, Kolon Tesisatı, İç Tesisat işleriniz Başkent Doğalgaz A.Ş.’nin teknik şartnamesine uygun olarak yerine getirilmektedir. Doğalgaz ve ısınma tesisatlarınızı en verimli şekilde projelendiriyor ve monte ediyoruz. Firmamız doğalgaz’ın verimli ve güvenli kullanımını amaç edinerek sizlere yıllardır etkin hizmet vermektedir.

APEX KOZMETİK

Apex Kozmetik dermokozmetik alanında 20 yılı aşkın saha tecrübesiye sahip çalışanlarıyla, eczane kanalıyla ithal ettiği ürünlerle Türkiye pazarında öncü bir konuma ulaşmayı hedefleyen bir firmadır.

Koru Sigorta Pay Kart

ALTERNATİF GRUP

Dünyadaki değişimleri ve gelişmeleri doğru okuyan, hedeflerini bu doğrultuda planlayan bizler Alternatif Ailesi olarak firmamızın daimi değişmez prensiplerinden olan kalite, güven, disiplin, dürüstlük ve saygı ilkelerniden taviz vermeden ülkemizin hedeflerinden aldığımız güç ile daha büyük hedefi olan bir firma olarak ilerlemekteyiz.

Adöksan Die Casting

APA Bilgi Teknolojileri

CMK KABLO

CMK Kablo markası ile tartışılmaz kalitesiyle müşteri memnuniyetini ön planda tutarak hizmet vermekteyiz. CMK Kablo, modern üretim hatları ve yetişmiş eleman gücüyle, müşteri ihtiyaç ve beklentilerini en üst düzeyde karşılamayı kendisine hedef olarak seçmiş ve bu hedefini gerçekleştirecek yönde yatırımlara devam etmektedir.

Turfan Tarım

Hera İncek

SURAL İNŞAAT

Abant Villa Kent

Kıraça Balık Restoranı

Mymusic

Sizler için önemli olan; en değerli ve mutlu günlerinizde, sizleri stresinizden arındırmak ve huzurla organizasyonunuzun keyfini yaşamanızı sağlamak için her zaman yanınızdayız.

Top Kfz Gutachten

Kuzey Hesse bölgesinde profesyonel danışmanlık ve esnek müşteri hizmetleri için varız. Durumunuz ister değerleme raporu ister hasar tespiti hazırlığı olsun, yılın her günü 24 saat yanınızdayız. Bizimle iletişime geçer geçmez, tüm seçeneklerinizi değerlendirmek için aracı incelemek üzere zamanında bir randevu ayarlayacağız. Tabii ki, sizi seçtiğiniz yerde ziyaret edeceğiz.

Nos Invest

Türkiye merkezli uluslararası bir kurum olan NOS GROUP 80’li yıllardan günümüze makine, enerji, otomotiv, sağlık, inşaat ve finans sektörlerinde üst düzey yönetici olarak görev almış profesyonellerin bir araya gelerek kurduğu bir girişim ortaklığıdır.

Moto Assist

GOFAST RENT A CAR

2020 yılında Ankara'da kurulan Gofast Rent a Car başarı hikayesini, olağanüstü emek ve gayretlere borçludur. Bugün Türkiye'nin önde gelen araba kiralama markası olarak, hizmet ağını, personel altyapısını, araç çeşitliliğini ve yurtdışı bağlantılarını arttırarak yoluna devam etmektedir.

Bafista

Dinamik ve yenilikçi hizmet anlayışımız, her zaman en son teknolojik gelişmeleri takip eden verimerkezi altyapımız, alanlarında 15 yılı aşkın deneyim sahibi uzman ekibimiz ile tüm bireysel ve kurumsal vermerkezi ihtiyaçlarınıza dünya standartlarında çözümler sunuyoruz.

Apa Bilgi Teknolojileri

APA bilgi teknolojileri Alternatif Grup bünyesinde yer almaktadır.

Düzce Çimento Fabrikası

BOSTAN İNŞAAT

BOSTAN İNŞAAT 1960 ‘lı yıllarda Ankara’da başlayan ticari hayatımız Ağaç ve Orman Ürünleri sektöründe faaliyete başlamıştır. Bostan İnşaat 1970’li yıllarda inşaat sektörüne girmiştir. İstanbul ve Ankara’da bir çok konut, iş merkezi, ve ofis inşaatları yapmıştır.

OTOCENTRUM

Proje Otonomi sınırları içinde olup Havalimanı yoluna cephedir
Giriş Katta 20 Dükkan, 1. Katta 16 Dükkan  2. Katta 16 Dükkan 3. Kat Teras Katta 2 Dükkan
Toplam 54 dükkandan oluşmaktadır.

HSY PROJE

HSY Proje Mühendislik İnşaat’ın temel hedefi; yüklendiği işleri uluslar arası kriterlere, yürürlükteki mevzuat, şartname ve standartlara uygun olarak yürütmek aynı zamanda yaptığı işlerde sağlık ve güvenlik şartlarını göz ardı etmeden karlı bir şekilde meydana getirmektir.

GENÇSAN AHŞAP

Genç-san, yarımasırı aşkın süredir tasarım, estetik, üretim ve kalite anlayışını, ahşap sektörüne de taşımak amacıyla, günümüz teknolojisinin en son olanaklarını kullanarak, ahşabın doğallığını ve sıcaklığını, estetik değerlerlerle harmanlayarak, kalite ve dayanıklılıktan ödün vermeyen ürünler hedeflemektedir.

GÖZÜM İNŞAAT

1988 yılında bir aile şirketi olarak kurulan Gözüm İnşaat kurumsallaşmış yönetim yapısıyla faaliyetine devam etmektedir.

KASTAMALL KUZEY

Aras İnşaat taahhüt işleri konusundaki faaliyetlerine 1971 yılında başlamıştır. Değişen zaman ve piyasa koşullarına ayak uydurarak faaliyetlerine özel konut inşaatlarını da ekleyerek büyümeye ve gelişmeye devam etmiştir.

FNS MAKİNA

İnşaatlarda kullanılan Kule vinç, dış cephe platformu, personel ve yük asansörü satış ve kiralama hususunda hizmet veren FNS MAKİNA 2013 yılında 3 ortak tarafından kurulmuştur.

ARTILANE PRO

Bio-gen İlaç Sanayi Tic. Ltd. Şti. 2000 yılında kurulmuştur. Firmamızın kuruluş amacı, vizyonundan ve prensiplerinden vazgeçmeden Türkiye ilaç pazarı için ürün temini, dağıtımı ve pazarlaması hizmetlerini yürütmektir. Bugün yaşam kalitesini iyileştiren sağlık ürünleri, kendi alanında öncü yenilikçi tedavileri ve 67 çalışanı ile ülkemize hizmet vermektedir.

Yeni Armada Turizm

BİOGENSTORE

Bio-gen İlaç Sanayi Tic. Ltd. Şti. 2000 yılında kurulmuştur. Firmamızın kuruluş amacı, vizyonundan ve prensiplerinden vazgeçmeden Türkiye ilaç pazarı için ürün temini, dağıtımı ve pazarlaması hizmetlerini yürütmektir. Bugün yaşam kalitesini iyileştiren sağlık ürünleri, kendi alanında öncü yenilikçi tedavileri ve 67 çalışanı ile ülkemize hizmet vermektedir.

Hage İnşaat

2009 yılında Bostan İnşaat ortağı olarak başladığım inşaat sektöründe 12. Yıldan beri birçok projede yer aldım. 2021 yılında eski şirketimden resmi olarak ayrılıp, kendi adıma kurduğum HAGE İnşaat mimarlık Ltd. Şti. adı altında faaliyetlerine devam etmekteyim. HAGE İnşaat mimarlık Ltd. Şti. halen Otocentrum otonomi projesinde iş ortaklarından bir tanesi olarak inşaat sektöründe devam etmektedir. HAGE İnşaat mimarlık Ltd. Şti. aynı zamanda gıda sektöründe de Torku Ziyafet Döner adı altında Ümitköy de faaliyet göstermektedir. Bundan sonra da HAGE İnşaat mimarlık Ltd. Şti. İnşaat sektörü ve diğer sektörlerde faaliyet göstermeye devam edecektir.

Ermaks

Çelik sistemlerin, insanlığın hayatının kolaylaştırılması adına 1974 yılında ANKARA Ostim’de kurulan firmamızın bünyesinde inşaat sektörüne çözüm ortağı olmak amacı ile açılan birimlerimizle; Kaya Bulonları, Kendinden Delen Bulonlar, (Umbrella ARC ) Kemer sistemleri, Profil iksa üretimi, Plazma Sac Kesimi, ve çelik konstrüksiyon yapılar konusunda sektöre destek için çalışıyor ve üretiyoruz.

Biz ERMAKS MÜHENDİSLİK 45 yılı aşkın kurulduğumuz günden günden bugüne teknolojiyi yenilikçi, yaratıcı, güler yüzlü ve samimi uzman kadromuzla buluşturup; bize güvenen çözüm ortaklarımız ile yurt içi ve yurtdışında başarı dolu yapıtlara imza atarak yolumuza devam ediyoruz

Neoplant

2011 yılında kurulmuş olan Neoplant Mühendislik, kurulduğu günden itibaren anahtar teslim endüstriyel tesis kurulumu konusunda faaliyet göstermekte ve ayrıca birçok sektörde lider olan Saint Gobain firmasının düktil boru konusunda Türkiye temsilciliğini yürütmektedir.

Mymusic

Bizler, hizmet sektörünün müzik ve eğlence tarafına tanıklık eden, yılların tecrübesi ile bunlara katkıda bulunan bir ekibiz. 

Sizler için önemli olan; en değerli ve mutlu günlerinizde, sizleri stresinizden arındırmak ve huzurla organizasyonunuzun keyfini yaşamanızı sağlamak için her zaman yanınızdayız.

Yenilikçi, ileriyi gören, koordinasyon ruhuna sahip, genç, dinamik ekibimiz ile birlikte organizasyonlarınız çok daha akıcı ve keyifli olacaktır. Misafirimiz olun, sizleri anlayalım ve katılımcı profillerinize en uygun organizasyonu, sizlere yakışır konseptlerde beraberce tasarlayalım… 

Unutmayın Müzik Her şeydir…  

Geomatics

Geomatics Group, 1996 yılında kurulmuş ve faaliyet süresince GPS/GNSS Uydu Teknolojileri, Sabit GNSS İstasyonu, CBS Ürünleri ve Yerli yazılım çözümleri, Nivo ve Total Station ölçü aletleri, yersel ve mobil lazer tarayıcılar, mobil araç üzeri CBS veri toplama cihazları, satış ve teknik servis hizmetleri ile mühendislik projeleri, coğrafi bilgi sistemi çalışmaları gerçekleştirmektedir. 2014 yılından itibaren insansız hava aracı platformları AR-GE, üretim ve satış hizmetleri de sağlamaktadır.

Nesibeli Ojak HJ

EvaICT

Sistem Entegratörü olarak 75 dikey uzmanlık ile müşterimizin bilgi teknolojileri departmanlarının bir parçası olmak için çalışıyorken, farkındalığımızı her yeni gün ileriye taşıyarak değişimin bir adım önüne geçmek için tüm enerjimizi odaklıyoruz. Teknoloji üreticileri ile stratejik iş ortaklıkları geliştirilerek, dünyaca itibar edilen ve "En İyi" teknoloji yaklaşımlarını Türkiye'de faaliyet gösteren müşterilerimizin hizmetine sunuyoruz. Değişim ve dönüşümün olay örgüsüne kendimizi sürekli eğitiyor ve öğreniyoruz. Dijital dönüşüm sürecinde profesyonel hizmetler, yönetilen hizmetler, siber güvenlik hizmetleri alanında müşterilerimizin değişime her an hazır olmaları için zeki çözümler geliştiriyoruz. Dinliyor, anlıyor, farkediyor ve birlikte kurumların bir sonraki en iyi formları için kollektif zekayı oluşturuyoruz.

ERL

10 yılda 1500 MW üzerinde güneş enerjisi santrali kurarak sektörün lideri olduk. ERL, çeyrek asrı aşan metal işleme tecrübesi, 10 yıllık sektör deneyimi ile güneş enerjisi projelerinizde doğru iş ortağınız olacak.

Her projenin kendine özgü gereksinimlerinin olması, her proje için özgün tasarım, üretim ve uygulamayı gerekli kılıyor. ERL olarak her proje için danışmanlık, tasarım, mühendislik, üretim, uygulama / entegrasyon, servis / bakım süreçlerini uzman mühendis ve saha ekiplerimiz, esnek üretim becerimiz, yüksek üretim kapasitemiz ve etkin lojistik çözümlerimiz ile gerçekleştiriyoruz.

Artun Temizlik

Artun Temizlik Güvenlik Ltd. Şti. 2000 yılında kurulmasına rağmen, Kurucusunun 20 yılı aşan deneyiminin verdiği güç ve bilgi ile, ilkeleri doğrultusunda çalışmış ve kısa zamanda sektöründe saygın bir yer edinmiştir.

Şirketimiz, sektörünün lider üreticisi Nilco Endüstriyel iç anadolu bölgesi ana bayi olarak ve bir çok markanın yanı sıra kendi markası olan teknomop endüstriyel ürünlerin satışını yapmaktadır.

Anasayfa Video

Hakkımızda

Sizin için, Tasarlıyoruz

Streetart Digital en iyi fiyat garantisi ile çalışmaktadır. Web arayüz tasarımları kurumsal olarak hazırlanıp sunulmaktadır. 

Streetart Digital yenilikçi bir anlayışla her geçen gün hızla büyümekte ve referanslarına bir çok büyük firmayı dahil etmektedir. Yazılım teknolojisini yakından takip edip kullanarak en uygun fiyata en profesyonel hizmeti sunan Ajansımız tüm web sorunlarınıza kalıcı çözümleri en kısa sürede üretmektedir.

Streetart Digital, kurumsal, kişisel ve proje bazlı web siteleri, e-ticaret siteleri, arama motorları optimizasyonu, sosyal medya Yönetimi, mobil uygulama geliştirme, yazılım alanlarında konusunda uzman ve deneyimli ekiple profesyonel çözümler üretmektedir.

Firmamız 500'den fazla kurumsal firmaya, kamu kurumlarına hizmet vermiştir. Firmamız, zamanın ötesinde projeler geliştirmeyi ilke edimektedir. Ar-Ge faaliyetlerini öz kaynakları ile geliştiren Streetart Digital yurt için birçok projeye imza atmıştır. Müşterilerine daima en yeniyi ve en iyiyi sunmayı ilke edinen ajansımız genç ve dinamik kadrosu ile bir telefon uzağınızdadır.

Copyright

Copyright © 2022 StreetArt Dijital Reklam Ajansı

İletişim

Lütfen Bizimle İletişime Geçiniz. 

Size Nasıl Yardımcı Olabiliriz?

Proje ve girişimlerinizin bizimle hayat bulmasını istiyorsanız, bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Web Tasarım

Dijital dünyayla olan tanışmanızda en yeni teknolojiyle hazırladığımız web siteleriyle sizlere destek olmak için var gücümüzle çalışmaktayız.

İçerik Yönetim Sistemi

Kullanıcı sınırlaması olmadan sitenizin tüm içeriklerine istediğiniz her an ulaşıp formlarınızı kontrol edebilir ve içerik güncellemelerinizi gerçekleştirebilirsiniz.

Cihaz Uyumluluğu

Ziyaretçilerinizin her yerden size kolay ulaşabilmesini sağlamak adına web sitenizin her tarayıcıda ve tüm cihazlarda kusursuz olarak çalışmasını sağlıyoruz.

Seo - Arama Motoru Optimizasyonu

Siteniz üzerinde gerekli olan tüm iyileştirmeler yapılarak başta Google olmak üzere arama motorlarına uyumlu hale getirilir.

Referanslarımız

E-Ticaret

Çerez Politikası

StreetArt Dijital Reklam Ajansı tarafından gizliliğinize saygı duyulmakta ve veri güvenliğinize önem verilmektedir. Bu kapsamda sizleri “Çerez” (Cookie) hakkında bilgilendirmek ve aydınlatmak amacıyla bu metin hazırlanmıştır.

Bilgilendirme

Birçok web sitesi, teknik, işlevsel, deneyim kalitesini arttırmak ve benzeri birçok sebepten “Çerez” (Cookie) kullanmaktadır. Aşağıda “çerez” (Cookie) kullanımımız, kullanıcıların bu çerezleri çeşitli mecralarda nasıl yönetebileceği açıklanmaktadır.

Bu dokümanda açıklanan bilgiler, Kişisel Verilerin Korunması Kanunu çerçevesinde sitemizden erişilebilen Aydınlatma ve Açık Rıza metni ile bir bütün olarak değerlendirilmelidir.

Çerez (Cookie) Nedir?

Çerez (Cookie), herhangi bir İnternet sitesi tarafından bilgisayara bırakılan bir tür tanımlama dosyasıdır. Çerez dosyalarında oturum bilgileri ve benzeri veriler saklanır. Çerez kullanan bir site ziyaret edildiğinde bu site, erişimin yapıldığı tarayıcıya sabit diske bir ya da daha fazla çerez bırakma konusunda talep gönderebilir.

Çerezler, siteyi ziyaret eden kişilere ait isim, yaş, adres, cinsiyet gibi kişisel verileri barındırmazlar.

Çerezler hakkında daha detaylı bilgi edinmek için lütfen www.aboutcookies.org ve www.allaboutcookies.org sitelerini ziyaret ediniz.

Çerez (Cookie) Tipleri Nelerdir?

Çerez’ler, kullanım amacı, süreleri ve oluşturanlar açısından çeşitli tiplere ayrılırlar.

Çerez’i oluşturan ve yerleştiren tarafın kim olduğuna bağlı olarak web sitesi çerezleri ve üçüncü taraf çerezleri kullanılmaktadır. Üçüncü taraf çerezleri, web sitesinin iş ortaklarına, hizmet sağlayıcılarına ve iş birlikteliklerine bağlı olarak farklı şirketler tarafından yönetilebilmektedir.

Çerezin kullanımda kaldığı süreye bağlı olarak session (oturum) çerezleri ve kalıcı çerezler kullanılabilmektedir. Oturum çerezleri, ziyaretçinin web sitesini ziyaret etmeyi bıraktığı an silinmektedir. Kalıcı çerezler ise çerezin kullanım amacına bağlı olarak belirlenmiş sürelerde ziyaret bitmiş olsa bile kullanıcının ziyaretçinin cihazında kalmaktadır.

Çerezlerin kullanım amacına bağlı olarak web sitesinde reklam ve hedefleme çerezleri, deneyim kişiselleştirme çerezleri, doğrulama çerezleri, analiz/analitik çerezler ve teknik çerezler kullanılabilmektedir.

Çerezler Neden Kullanılır?

Web sitesinde çerezler, aşağıdaki amaçlar için kullanılabilir.

 • Ziyaret ve deneyim kişiselleştirme, hedefleme, doğru ve amaca dönük reklam ve tanıtım faaliyetleri
 • Web sitesi ve bileşenlerinin işlevlerinin doğru, kolay ve daha verimli çalışması
 • Web sitesini, kaynak kullanımı, erişen bilgisi, ziyaretçi sayısı ve platformlarının tespiti gibi bilgileri analiz ederek performansı arttırmak ve kullanıcı deneyimini iyileştirmek
 • Web sitesinin çalışması için gerekli olan işlevleri yerine getirmek

Çerez Kullanımına Dair Kişisel Tercih Yönetimini Nasıl Yapabilirsiniz?

Web sitemizin çalışması için gerekli olan bazı konularda çerez kullanımını tercihe bağlı olarak devre dışı bırakmak, web sitesinin doğru çalışmasına engel olabilmektedir. Bu tip çerezler ile ilgili terchilerinizi değiştirdiğinizde web sitemizden edineceğiniz bilgi ve ziyaret deneyiminizin aksamaya uğramayacağını garanti edemeyiz.

Güvenlik ve Yedekleme

Sunucularımızda düzenli olarak yedeklediğimiz web siteleriniz 7/24 güvenli bir şekilde saklanmaktadır.

Teknik Destek

Geniş kadromuz ve profesyonel teknik ekibimiz ile ihtiyacınız olan tüm istekleriniz için yanınızdayız.

Mobil Uyumlu Tasarım

 • Mobil Uyumlu Hazır Temalar
 • Android Mobil Uygulama
 • iOS Mobil Uygulama
 • Web İçerik Yönetim Sistemi
 • Blog sistemi
 • Özel Arayüz tasarımı entegrasyon

Kişisel Verilerin Korunması

KİŞİSEL VERİLERİN İŞLENMESİ ve KORUNMASINA İLİŞKİN AYDINLATMA METNİ

Bu bilgilendirme metni 6698 Sayılı Kişisel Verilerin Korunması Kanunu 10. maddesi ve 10.3.2018 tarihli 30356 sayılı Resmî Gazetede yayımlanan Aydınlatma Yükümlülüğünün Yerine Getirilmesinde Uyulacak Usul ve Esaslar Hakkında Tebliğ hükümleri gereğince Şirketimizin veri sorumlusu olarak elde ettiği kişisel verilerle ilgili olarak aydınlatma yükümlülüğü kapsamında hazırlanmıştır.

1. Veri Sorumlusu
6698 Sayılı Kişisel Verilerin Korunması Kanunu 5.2 ve 8.2 maddesine uygun olarak İletişim Danışmanlığı ve Reklam şirketimiz ve/veya yetkili temsilcisi ile akdetmiş olduğunuz ve tarafı bulunduğunuz Hizmet Sözleşmeleri kapsamında şirketimiz ve/veya yetkili temsilcisi tarafından İletişim Danışmanlığı ve Reklam şirketimize aktarılan kişisel verileriniz Street Art Digital Reklam Ajansı tarafından veri sorumlusu sıfatıyla 6698 Sayılı Kişisel Verilerin Korunması Kanunu (“Kanun”) ve bağlı yönetmelikleri kapsamında ile aşağıdaki şartlara uyumlu olarak işlenir ve korunur.

2. Kişisel Verilerinizin İşlenme Amacı
Kişisel verileriniz, şirketimiz ve/veya yetkili temsilcisi ile akdetmiş olduğunuz sözleşmeler kapsamında ve şirketimiz tarafından sunulan İletişim Danışmanlığı ve Reklam hizmetlerine dair müşterilerimizin memnuniyetini sağlamak, şirketimiz tarafından sunulan hizmetlerin kalitesini arttırmak ve yeni hizmetler sunmak, size özel kampanyalara ve promosyonlara dair bilgilendirme yapılabilmesi gibi amaçlarla Kanunda öngörülen sınırlar dahilinde işlenebilecektir.

3. Kişisel Verilerinizin Aktarılması
Kişisel verileriniz, yukarıda belirtilen amaçların gerçekleştirilebilmesi adına yalnızca iş ortaklarımıza ve kanunen yetkili kamu kurum ve kuruluşları ve kanunen yetkili özel kişi veya kuruluşlar ile Kanun’da öngörülen sınırlar dahilinde ve yine Kanunun 8. ve 9. maddelerinde belirtilen kişisel veri işleme şartları ve amaçları ile sınırlı olacak şekilde aktarılabilecektir.

4. Kişisel Verilerinizin Toplanma Yöntemi ve Hukuki Sebebi
Ad soyadı ve iletişim bilgileri ile sınırlı olan kişisel verileriniz şirketimiz, şirketimiz ve/veya yetkili temsilcileri ile akdetmiş olduğunuz ve tarafı bulunduğunuz hizmet sözleşmeleri kapsamında şirketimiz ve/veya yetkili temsilcileri tarafından toplanmakta ve şirketimiz ve/veya yetkili temsilcileri tarafından İletişim Danışmanlığı ve Reklam şirketi olarak şirketimize verilen siparişler sırasında siparişlerin bireyselleştirilmesi ve kalitesinin arttırılması amacıyla 6698 Sayılı Kişisel Verilerin Korunması Kanunu 5.2 ve 8.2 maddesine uygun olarak aktarılmakta olup İletişim Danışmanlığı ve Reklam şirketimizce de müşteri memnuniyetinin sağlanması, şirketimiz tarafından sunulan hizmetlerin kalitesinin arttırılması ve yeni hizmetler sunulması,  çalışanları, Street Art Digital Reklam Ajansı’na hizmet veren kuruluşlar ile bunların çalışanlarının veya Street Art Digital Reklam Ajansı müşterilerinin taleplerini kolaylaştırmak veya güvenlik ve risk değerlendirmesi yapılması, yasal yükümlülüklerin ve yetkili diğer idari kuruluşların taleplerinin yerine getirilmesi amaçlarıyla sınırlı şekilde toplanarak, yasal süresince saklanmaktadır.

5. Veri Sahibi Olarak Haklarınız
KVK Kanunu’nun 11.maddesine göre veri sahibi olarak haklarınız aşağıdaki gibidir:
a) Kişisel verilerinizin işlenip işlenmediğini öğrenme,
b) Kişisel verileriniz işlenmişse buna ilişkin bilgi talep etme,
c) Kişisel verilerinizin işlenme amacını ve bunların amacına uygun kullanılıp kullanılmadığını öğrenme,
d) Yurt içinde veya yurt dışında kişisel verilerinizin aktarıldığı üçüncü kişileri bilme,
e) Kişisel verilerinizin eksik veya yanlış işlenmiş olması hâlinde bunların düzeltilmesini isteme,
f) Kanunda öngörülen şartlar çerçevesinde kişisel verilerin silinmesini veya yok edilmesini isteme,
g) Yukarıda e ve f bentleri uyarınca yapılan işlemlerin kişisel verilerin aktarıldığı üçüncü kişilere bildirilmesini isteme,
h) İşlenen verilerin münhasıran otomatik sistemler vasıtasıyla analiz edilmesi suretiyle kişinin kendisi aleyhine bir sonucun ortaya çıkmasına itiraz etme,
i) Kişisel verilerin kanuna aykırı olarak işlenmesi sebebiyle zarara uğraması halinde zararın giderilmesini talep etme,

Yukarıda belirtilen haklarınızı kullanmak ile ilgili talebinizi, yazılı olarak şirketimiz veya Kişisel Verileri Koruma Kurulu’nun belirlediği diğer yöntemlerle Şirketimize iletebilirsiniz.

Şirketimiz başvuruda yer alan taleplerinizi; talebin niteliğine göre en kısa sürede ve en geç̧ otuz gün içinde ücretsiz olarak sonuçlandırmakla yükümlüdür. Ancak, işlemin ayrıca bir maliyeti gerektirmesi halinde, Kurulca belirlenen tarifedeki ücret alınabilir.

Yukarıda belirtilen haklarınızı kullanmak için Veri Sorumlusuna Başvuru Usul ve Esasları Hakkında Tebliğ hükümleri uyarınca yazılı olarak veya kayıtlı elektronik posta (KEP) adresi, güvenli elektronik imza, mobil imza ya da şirketimize daha önce bildirilen ve şirketimiz sisteminde kayıtlı bulunan elektronik posta adresini kullanmak suretiyle adınız, soyadınız ve başvurunuz yazılı ise imzanızı, Türkiye Cumhuriyeti vatandaşları için T.C. kimlik numarası, yabancılar için uyruğu, pasaport numarası veya varsa kimlik numarası, tebligata esas yerleşim yeri veya iş yeri adresiniz, varsa bildirime esas elektronik posta adresi, telefon ve faks numarası ve talep konusunu da içermesi gerekli başvurunuzu aşağıdaki formu kullanarak şirketimiz “Uğur Mumcu Mahallesi 1628. Sokak No:7/2 Yenimahalle / Ankara” adresine posta yoluyla, elden veya noter aracılığıyla veya bilgi@streetartdigital.com adresine güvenli elektronik imzalı olarak iletebilirsiniz.

Kolay Ürün Yönetimi

 • Sınırsız Ürün/Kategori Ekleme
 • Sürükle bırak ile kategori tanımlama
 • Ürün Seçenekleri tanımlama
 • Ürünleri Zoom İle Büyültme
 • Dosya, Video Ekleme
 • Tut Sürükle İle Ürün Sıralama
 • Fırsat Ürünleri
 • Stoklu-stoksuz satış özellikleri

Kolay Üye Yönetimi

 • Ürün Yorumlama
 • Abonelik Modülü Üyelik
 • Doğrulama & Onay
 • Farklı üye gruplarına farklı fiyat gösterebilme

Kolay Ödeme Yönetimi

 • Sanalpos Tüm Bankalar
 • PayU İle Ödeme
 • PayTR ile Ödeme
 • Iyzıco İle Ödeme
 • 3D Secure İle Ödeme
 • Havale İle Ödeme
 • Kapıda Ödeme

SEO Uyumlu

 • Arama Motoru Optimizasyonu (SEO)
 • Analytics Entegrasyonu
 • "Kategori ve Ürün bazında meta description, title ve keywords 

Sipariş Yönetimi

 • Detaylı Filtreleme
 • Akıllı Filtre
 • Üyeliksiz sipariş verebilme
 • Ticket Yönetim Sistemi
 • Kargo entegrasyonu

Web Tasarım Nedir?

Web Tasarım Nedir?


Web tasarımı, web sitesinin arama motorlarında erişilebilirliğini sağlayan, ana hatları ile kişi ve kurumları, ürün ve hizmetleri tanıtan grafik ve metinlerin bir araya geldiği kaliteli bir çalışmadır. Web tasarım nedir? denildiğinde kısaca kişi ve kurumların dijital ortamda görünen yüzü denilebilir. 

Web Tasarımı

İnternet tarayıcılarının görüntüleyebileceği bir şekilde özel olarak hazırlanan bir tasarım olan web tasarımı, HTML dilinde olup uzmanlar tarafından yapılır. Bu işi yapan kişilere de web master ya da web tasarımcısı denilir. Web tasarım nedir? sorusuna kişi ve kurumlar için resmi bilgilendirme kanalı da denilebilir. Kaliteli bir web tasarımı, web sitesinin hedef müşteri kitlesini yakalamasında son derece önemli olup özellikle kullanıcı dostu olması gerekir.

Web Tasarım Unsurları

Bir web tasarımında web sitesinin kalitesini belirleyen önemli unsurlar bulunur. İlk etapta görsel olarak dikkati çeken unsurlar yanında içerik, özgünlük ve güvenlik gibi noktalar web site kalitesini etkileyen önemli özelliklerdir. 

Projelendirme, grafik tasarımı, HTML veya CSS kodlama, CMS entegrasyonu ve test işlemleri sonrası web tasarımı tamamlanır. Web tasarım nedir? denildiğinde web sitelerini oluşturma süreci de denilebilir. Şimdi web tasarım unsurlarına tek-tek bakalım:

Düzen: Web sitesinde kullanılan grafik ve metinlerin gözü yormayacak formatta belli bir düzende olması gerekir. Aranılan bilgiye hızlıca ulaşmada düzen önemlidir. Bu özellik kullanıcının web sitesinde kalma süresini uzatır.

Renk: Renk seçimi her ne kadar isteğe bağlı olsa da, tercihler marka imajını ve kurumsal kimliği yansıtan renklerden yana olmalıdır.

Grafikler: Sayfanın açılma hızını olumsuz etkilemeyecek grafiklerin logo, fotoğraf ya da simgelerin kullanılması önemlidir. 

Fontlar: Yazı tipleri web site tasarım kalitesinde son derece etkilidir. Hatta birçok web tarayıcısı web-güvenli yazı tiplerini kaliteli bir şekilde görüntüleyebilir. Bu nedenle kabul gören fontlar tercih edilmelidir.

İçerik: Görsel ve metinlerden oluşan içerik, ürün ve hizmet tanıtımında okuyucuda merak uyandıran, bilgilendirici ve seo uyumlu olmalıdır. İçeriğin konu ile ilgili anahtar kelimeler içermesi, arama motoru optimizasyonu olan seo için önemlidir.

Profesyonel Web Tasarımı

Profesyonel web tasarımı, dijital ortamda hak ettiği yeri almak isteyen kişi ve kurumların tercihi olup uzmanlarca yapılan çalışmalardır. İşletmeleri çevrimiçi olarak hem güvenilir hem de benzersiz gösterir. Web sitelerinin öneminin her geçen gün arttığı günümüzde başarılı ve hedefle odaklanmış bir web sitesi için içerik ve tasarım olarak sektöre uygunluk önemlidir. Böylece site sadece ulusal değil uluslararası müşterilere de eşit uzaklıkta olacağından hedef müşteri kitlesi günden güne büyüyecektir. 7/24 açık bir web sitesi, özellikle bir e-ticaret sitesi ise günün her saatinde satış yapması demektir. Satış ve pazarlama gelirinin artması, reklam ve kampanya giderlerinin düşmesi profesyonel bir web tasarımı ile mümkündür. 

Web Tasarımda Nelere Dikkat Edilmeli?

Her çalışmada olduğu gibi web tasarımda da hedef önemlidir. Web sitesinin amacına hizmet eden bir tasarımda olması, şirketi müşteriye en doğru ve en hızlı şekilde yönlendirmesi, kullanıcı dostu olması ve arama motorlarına uygun formatta kodlanması gerekir.

Sitenin görsel yönünü belirleyen web tasarımının web sitesinin çok fazla ziyaretçi çekeceği ve ziyaretçilerin sitede uzun süre zaman geçireceği şekilde yapılması, web sitesinin arama motorlarında ilk sıralarda olmasını sağlayacaktır. Müşteri odaklı yapılan bir web tasarım çalışması; müşterinin ihtiyaçlarına cevap veren, dinamik, yönetilebilir, işlevsel, seo uyumlu, kurumsal kimliği doğru yansıtan ve ziyaretçilere güven veren formattadır. Ulusal ve uluslararası düzeyde ürün ve hizmet tanıtımının yapılmasında son derece önemli olup potansiyel müşterilere kolay ulaşmayı sağlar.

Entegrasyonlar

 • Google Merchant Center Entegrasyon
 • İçeri XML/JSON data alma ve entegrasyonlar (Opsiyonel)
 • Dışarıya Xml/JSON data verme
 • Muhasebe Programları İle Entegrasyon

Site Yönetimi

 • Kullanıcı oluşturma ve Yetkilendirme
 • İstatistik ve Raporlama
 • Güçlü cache yapısı

E-Ticaret Web Sunucu Hizmeti

 • Yıllık Trafik / Sunucu Kullanımı
 • Web Alanı & Database Alanı
 • E-Posta Hesabı
 • 256bit SSL Güvenlik Sertifikası
 • Cloud Sunucu Altyapısı

Kurumsal Kimlik Tasarımı

Kurumsal kimlik tasarımı, bir şirketin görsel kimliğiyle ilgilidir. Marka kimliğimi oluşturan (logo tasarım vb.) görsel öğeler kurumsal kimlik tasarımı ile ilişkilendirilebilir. Bu tip grafik tasarım, marka değerlerini görüntü, şekil ve renk ile iletmek için marka pazarlamasında kullanılmaktadır.

Pazarlama Ve Reklam Tasarımı

Muhtemelen en yaygın olarak bilinen grafik tasarım türlerinden biri: pazarlama ve reklamcılık. Çoğu insan grafik tasarımı dendiğinde büyük olasılıkla pazarlama ve reklam tasarımını düşünüyorlar. Sosyal medya grafikleri, dergi ilanı, reklam panoları, katalog tasarım, broşür, el ilanı tasarımı, e-posta pazarlama şablonları, içerik pazarlaması gibi yaygın olarak kullanılan görsel iletişim tasarımı öğeleri örnek olarak gösterilebilir.

Yayın Tasarımı

Yayın tasarımı, geleneksel olarak baskı ortamını ifade eder ancak dijital dönüşüm ile beraber, dijital yayıncılığı da kapsamaktadır. Yayın tasarımcılarının, matbaa veya yayıncılar ile yakın bir şekilde çalışması gerekir; çünkü mizanpaj, tipografi ve resim gibi unsurların mümkün olan en iyi şekilde sonuçlanacağından emin olması gerekir. Yayın grafik tasarımı örnekleri arasında kitaplar, gazeteler, haber bültenleri, dergiler ve e-kitaplar yer almaktadır. 

Çevresel Tasarım

Çevresel tasarım, insanları kendisine bağlayan ortamlarda görsel öğelerin kullanılmasıdır. Bu tür grafik tasarım genellikle gözden kaçmaktadır. Çevresel tasarımın amacı insanların bulundukları yerlerdeki deneyimlerini iyileştirmektir. Bu deneyimi daha unutulmaz kılacak olan şey, izleyiciye bilgi veya fayda sağlamasıdır. Mimari, yol işaretleri, tabelalar, etkinlik alanları ve duvar resimleri tüm çevresel tasarım örnekleridir. 

Ambalaj Tasarım

Yeni bir ürün satın alırken ürünün satışa hazır hale getirilmesi için kullanılan üzerindeki etiket, büyük olasılıkla dikkatinizi çeker. Etiket veya ambalaj gibi bu tip tasarımlar görsel unsurlardan oluşur. Bu grafik tasarım elemanları, ambalaj tasarımcıları tarafından yapılmaktadır. Bu tasarımcıların, başarılı ürün pazarlaması için pazardaki mevcut eğilimlerin farkında olmaları çok önemlidir. 

Hareketli Tasarım

Hareketli grafik tasarım, grafik tasarımın bir alt kümesi olmakla birlikte “hareket halindeki grafikler” şeklinde belirtilebilir. Bu hareketli grafikler; illüstrasyon ve tipografi destekli animasyon, video oyun tasarımı, uygulamalar, GIF’ler, web sitesi vb. öğeleri içerebilir. Teknolojik gelişmeler ile ilerleyen bu yeni alanlar olmakla birlikte görsel iletişim tasarımı dersleri ve programlarında yer almaktadır.

Web Tasarım

Web tasarım elbette bir grafik tasarım türü değildir. Fakat grafik tasarım, web tasarımın bir öğesi olduğu için üzerinde durulması gerekir. Çünkü web tasarımcıları, kullanıcı dostu, hoş bir arayüz ile web tasarımı oluşturmak için çeşitli tasarım öğelerini (mizanpaj, resim ve tipografi gibi) dikkate almalı ve doğru birleştirmelidir. 

UX Tasarımı

Kullanıcı deneyimi tasarımı olarak da bilinen UX tasarımı, kullanıcıların etkileşime girdiği tasarım öğelerinin yapısı ve mantığına odaklanır. UX tasarımcıları, bir ürünün kullanılabilirliğini, erişilebilirliğini ve kullanıcı memnuniyetini en üst düzeye çıkarmayı amaçlayarak kullanıcı etkileşimini geliştirmek için çalışır.Kullanıcı deneyimi tasarımı olarak da bilinen UX tasarımı, kullanıcıların etkileşime girdiği tasarım öğelerinin yapısı ve mantığına odaklanır. UX tasarımcıları, bir ürünün kullanılabilirliğini, erişilebilirliğini ve kullanıcı memnuniyetini en üst düzeye çıkarmayı amaçlayarak kullanıcı etkileşimini geliştirmek için çalışır. 

UI Tasarımı

UI tasarımı kullanıcı arabirimi tasarımı olarak tanımlanır ve bir tasarımın etkileşimli öğelerini içerir. Bu tür tasarım, kullanıcıların ihtiyaçlarının iyi anlaşılmasını gerektirir. Kullanıcıların cihaz üzerinde ne yapmaları gerektiğini tahmin etmeye ve arayüzün bu eylemleri mümkün kılan unsurlara sahip olmasını sağlamaya odaklanılır. Bu öğeler, açılır listeler, geçişler, bildirimler, ilerleme çubukları vb. gibi şeyleri içerir. 

Kurum İçinde Kullanılacak Dökümanlar

 • Amblem Tasarımı ve Kullanım Şekilleri
 • Logo Tasarımı ve Kullanım Şekilleri
 • Teknik Bilgiler; Ölçülendirme ve Kullanım Boyutları
 • Renkler ve Kullanım Alanları
 • Kartvizit
 • Antetli Kağıt / Antetli Devam Kağıdı (Soft&Hard Copy)
 • Diplomat Zarf
 • Torba Zarf

Resmi Evraklar

 • Fatura
 • İrsaliyeli Fatura
 • Sevk İrsaliyesi
 • Gider Pusulası
 • Tahsilat ve Tediye Makbuzu
 • Özel Fatura (İhracat Kayıtlı Fatura)
 • Muhasebe Formları (Kasa Fişi, Tahsil Fişi)
 • Teklif ve Sipariş Fişi
 • İş Takip Fişi

Kırtasiye Ürünleri

 • Dönkart
 • Davetiye ve Tebrik Kartları
 • Dosya (Cepli Tanıtım Dosyası)
 • Fax Formu

Medya – Görsel Yazılı Tanıtım

 • Tanıtım ve Reklam Filmleri (Özel İstek Üzerine)
 • Gazete İlan ve Reklamları
 • Dergi İlan ve Reklamları
 • Basın Duyuruları
 • Eleman İlanları

Ofset Baskı ve Reklam

 • Katalog Tasarımı
 • İnsert Tasarımı
 • Broşür Tasarımı
 • Dergi ve Tanıtım Bülteni
 • El İlanı
 • Kağıt Afiş
 • Tebrik, Teşekkür, Onur Belgeleri ve Sertifikalar
 • Sticker
 • CD Stickeri ve Zarfı
 • Adisyon Fişi
 • Menü Tasarımı
 • Rezervasyon Kartı

Promosyon Ürün Tasarımları

 • Ajanda
 • Takvim, Masa Takvimi ve Masa Sümeni
 • Bloknot
 • Küp Bloknot
 • Saat
 • Anahtarlık
 • Mousepad
 • Yemek Servis Altlığı
 • Peçete
 • Tabak Altlığı
 • Kalem ve Kalem Seti

Tanıtım Materyallerinin Tasarımları

 • Bez Afişler
 • Bayrak
 • Flama
 • Rollup
 • Kürsü ve Kürsü Arkası
 • Stand
 • Billboard
 • Örümcek Stand
 • Kurum İçi Görseller
 • Bina Giydirmeler
 • Araç Giydirmeler

Tekstil Ürünlerinin Tasarımları

 • Şapka
 • Önlük
 • İş Tulumu
 • T-shirt
 • Polo
 • Yaka İğnesi
 • Kol Düğmesi

Tabela Tasarımları

 • Kurum Dış Tabelası
 • Kurum Hoşgeldiniz Tabelası (Sekreter Arkası)
 • Yönlendirme Levhaları
 • Şirket İçi Departman Levhaları, Kapılıklar
 • Plaket
 • Başarı Ödülleri (Altın Adam Gibi)

Ambalaj Tasarımları

 • Kutu
 • Koli
 • Çanta
 • Naylon Poşet
 • Kağıt Poşet
 • Ürün ve Fiyat Etiketleri

Sunum Görsel Tasarımları

 • Power Point Sunum Şablonu Tasarımları
 • Keynote Sunum Şablonu Tasarımları

E-Posta Öğelerinin Tasarımları

 • E-posta İmza Tasarımları
 • Mailing Yapılırken Kullanılacak Şablonların Tasarımları

Kurumsal Web Tasarımı Nedir?

Kurumsal Web Tasarımı Nedir?Kurumsal web tasarımı, bir firmanın kurumsallığını en iyi şekilde yansıtabilmeyi amaçlayan web tasarım çalışmasıdır. Bir firmanın kurumsal kimliğine uygun olarak tasarlanan web sitesi, o firmanın kurumsal kimliğinin dünyaya açıldığı bir penceredir. Bu yüzden kurumsal bir firmayı temsil edecek olan bir web sitesinin tasarımı, kurumsal bir hizmet verme amacı olan firmanın imajı göz önünde bulundurularak yapılmalıdır. Kaliteli bir kurumsal web tasarım hizmetinde, web sitesi firmanın kurumsal kimliğine ayna olacak şekilde tasarlanır.

Kurumsal web tasarımı sürecinde gözetilmesi gereken niteliklere, hizmet verilen firmanın; bulunduğu sektör, logosu, amacı, verdiği hizmet, hedef kitlesi gibi unsurlar örnek verilebilir. Tasarımı yapılacak web sitesinin temasındaki renkler ve yazı fontu gibi küçük detaylar dahi bu unsurlara göre seçilir. Böylelikle yapılan web sitesi firmasını olması gerektiği gibi yansıtabilmelidir. Kısaca web tasarım sayesinde firmaların web siteleri hem firmaların yansıtmak istediği imaja göre, hem de firmaların hedef kitlesinin ihtiyaçları analiz edilerek dizayn edilmektedir.

Marka Bütünlüğü Korunmalı

Katalog tasarımı, pazarlama kampanyalarını harekete geçirmek için çok güçlü bir çevrimdışı pazarlama aracıdır. Firma ve markanızın kurumsal bütünlüğünü, imajını ve duruşunu en iyi şekilde temsil edilmesi gerekir. Sadece grafik unsurlarıyla değil, kullanılan görsel malzemeden sunulan tablolara, okunabilirliğinden baskı kalitesine kadar pek çok unsur etkili ve yerinde kullanılması elzemdir.

Kullanılan Materyaller Kaliteli Olmalı

Etkileyici bir katalog tasarımı, kullandığı materyallerin kalitesiyle ölçülür. Artistik görsel malzemesiyle, markanın kurumsalına uygun seçilen font ve canlı renkleriyle kurumsal imajın bütünlüğü doğru orantılıdır. Başarı ise altın oranın yakalanmasıyla elde edilir.

Okunabilirlik Düzeyi Artırılmalı

Pazarlama araçları arasında markanızın satış gücünü doğrudan etkileyecek en önemli gösterge, hayal değil gerçek vurgusunu yansıtmaktan geçer. Hedefi vuran bir katalog tasarımıyla; markanıza karşı ilgisi yüksek müşterilerinizin çarpan etkisiyle kendinizi net ve tam olarak anlatabilir, markanıza bağlayabilirsiniz.

Kurumsal Kimliğe Uygun Tasarlanmalı

Bir markanın sürdürülebilir olması için, kurumsal kimliğinin olması en önemli değeridir. Her ne koşulda olursa olsun, kurumsal kimliğine uygun üretimler ve tasarımlar yapılması gereklidir. Bu şekilde, kurumsal değerlere uygun sunulan modern ve orijinal katalog tasarımı daha etkili ve doğru olacaktır.

Sektör Analizi Yapılmalı

Tasarıma başlamadan önce mutlaka kurumunuzu sizden dinleriz. Kurumun değerlerini, şirket stratejisini, kısa ve uzun dönem hedeflerinizi öğrenmek isteriz. Önceki zamanlarda yapılan tasarımlar varsa mutlaka inceleriz. Sektördeki diğer oyuncuları öğrenerek onlarla ilgili detaylı bilgi toplarız. Doğru tasarımı yapabilmemiz için bu bilgiler bize ışık tutar.

Fotoğraf Çekimi ve Görsel Temini

Katalog tasarımının en önemli unsurlarından biri görsellerdir. Görsellerin uygun kalitede çekimlerinin yapılması gerekir. Talep ederseniz ek olarak fotoğraf çekimlerinizi üstlenebilir ya da stock sitelerden sizin onayınızla satın almalar ve kiralamalar yapabiliriz. İsterseniz mevcut görsellerinizi inceler uygun olup olmadığı konusunda bilgi de verebiliriz.

Karmaşıklıktan uzak yapısı

Logoda minimal esintiler her zaman daha çarpıcı ve insan zihninde çok daha kalıcıdır. Dünyada ünlü büyük markaların logolarına bakıldığında, minimal anlayışın etkilerini görmek mümkündür. Detaylarda boğulmak logoyu yorucu, estetikten uzak ve karmaşık hale getirir.

Hedef kitleye mesaj iletimi

Her şirketin hitap ettiği hedef kitlenin özellikleri farklılıklar gösterir. Çünkü her dönemin ve her toplumun kültürel yapısında çeşitli dinamikler mevcuttur. Bu bakımdan logo tasarımında kültürel özellikleri yansıtacak ve hedef kitlenin markayla özdeşleşmesini sağlayacak renkler ya da imgeler kullanılabilir.

Bütünleştirici çizgilere sahip olması

Şirketler belli bir hedef kitleye hitap etme amacıyla yola çıksa da, yolda kendilerine farklı yaşlardan ve kültürlerden müşteriler katarak devam ederler. Bu da demektir ki, logo tasarımında kapsayıcı ve bütünleştirici bir hava yaratılmalıdır. Müşterilerin kafasında karmaşa yaratmak yerine, herkesin ortak mesajı çıkaracağı ve en önemlisi de markanın akılda kalıcılığını artıracak bir logo tasarım süreci gerçekleştirilmelidir.

Hedef kitle analizi

Sosyal medyada iletişime başlamadan önce ulaşmak istediğiniz hedef kitleyi belirlemeli ve tanımalısınız. Bu süreç için yapacağınız doğru analizler ile etkili bir strateji üretebilir ve markanızın ihtiyaçlarını daha rahat karşılayabilirsiniz.

Rakip analizi

Rakiplerinizle rekabet halinde olduğunuz platformlarda rakip analizi yaparak iletişim stratejilerini anlamak kendinizi geliştirmek adına oldukça önemlidir. Böylece sektörün tam bir değerlendirmesini yaparak iletişimde işinize yarayacak artıları daha rahat keşfedebilirsiniz.

Sade ve etkili tasarım

Logo tasarımında dikkat edilmesi gereken ilk şey, logonun akılda kalıcı bir çizgi taşımasıdır. Bunun için de logoyu anlaşılır, yalın ve sade olarak tasarlamak uzun vadede fayda sağlar.

Özgün ve ayırt edici olması

Orijinal ve kendine has bir logo, şirketlerin imajına katkıda bulunur. Farklı kurumlar ile ilgili çağrışımlar yaratan bir logo, faydadan çok zarar getiren bir etken haline gelir.

Marka Geliştirme ve Konumlandırma

Büyük küçük her işletmenin gelişmesinde başlanılan yerden çok nasıl bir yol izlendiği etkilidir. Markanızın şu anki durumuna göre bir yol haritası belirliyor, bu süreçte sosyal medyada kendinizi en iyi şekilde ifade edebilmenizi sağlamaya çalışıyoruz.

İçerik Üretimi

İletişime başladığınızda hedef kitlenize ve amacınıza uygun konuları temel alarak içerik üretmeniz hedef kitleniz ile daha etkili iletişim kurmanızı sağlayacaktır. Bunun yanında iletişime geçeceğiniz mecranın doğasına ve teknik özelliklerine uygun içerikler üretmeniz sizi rakiplerinizden ayıracaktır.

Raporlama

Markanız için yaptığımız tüm bu çalışmaları düzenli olarak değerlendiriyor ve planımızı raporlarımız doğrultusunda güncelleyerek ilerlemeye devam ediyoruz. Biz sizin için en iyisini hazırlarken, sizi her aşamadan haberdar ediyor ve gelişim raporlarını sizinle paylaşıyoruz.

Sosyal Medya Reklamları

Aldığı rol gittikçe daha önemli olan reklamları etkili bir biçimde kullanmak markanızı ve içeriklerinizi hem görünür kılacak hem de aldıkları etkileşimi artıracaktır. Özellik değişmeye devam eden sosyal medya algoritmaları sebebiyle erişimin azaldığı bu dönemde reklamları kullanmak ve özellikle etkin kullanmak oldukça başarı sağlamaktadır.

Ankara Web Sitesi Tasarımı Yapan Firmalar

Ankara Web Sitesi Tasarımı Yapan Firmalar

Ankara Web Sitesi Yapan Firmaların arasında arama yapıp görüşmeler gerçekleştirmiş olabilirsiniz. Street Art Digital tasarım ekibi olarak web sitesi ihtiyacını ve fazlasını gerçekleştirmenize olanak sağlıyacak web sitesi fikirlerimizi öğrenmek için bizi arayın. Ankara web sitesi yapan firmalar arasındaki farkımızı paketlerimizi inceledikten sonra farkedecek ve web sitesi denince aklınıza gelen o dijital ürünün daha güçlü bir şey olabileceğinin farkına varacaksınız. Ankara web sitesi yapan firmalar ile kıyasladığınızda Street Art Digital sizi daha ileriye taşımak için tasarlanmış ekstra araçlarla dolu ve uzman tasarımcılar tarafından tasarlanan aynı zaman da yüksek açılış hızına sahip web sitelerine sahip olmak bizimle çok kolay.

Web sitenize ziyaretçi çekin

Kullanıcıları web sitenize yönlendiren dijital reklamlarla online satışlarınızı, rezervasyonlarınızı veya posta listenizi büyütün.

Telefonla daha fazla arama alın

Telefon numaranızı ön plana çıkaran reklamlar ve ara düğmesi sayesinde daha çok müşterinin sizi aramasını sağlayın.

İşletmenize ziyaretleri artırın

Kullanıcıların işletmenizi haritada bulmasına yardımcı olan işletme reklamlarıyla sizi daha fazla müşterinin ziyaret etmesini sağlayın.

En iyi logo tasarım firmaları

Logo Nedir? Şirket İçin Neden Önemlidir?

Logo nedir sorusuna kısaca cevap verecek olursak; logo, kelime veya kelimelerle oluşturulan, dijital ya da basılı olmak üzere hemen her alanda kullanılabilen simgelerdir. Amacına göre işletme, kurum veya kişiyi temsil eden logo tipografiktir. Bu terim, kelime veya kelimelerden oluşması sebebiyle, İngilizcede Logotype olarak da isimlendirilir.

Logo Tasarımı Nedir?

Logo tasarımı, logonun oluşabilmesi için yapılan tasarım olarak tanımlanır. Logoların tasarımı, hem kara kalem şeklinde dijital ortamda yapılabilir. Amblemler tek başına tasarlanamadığı için, Logotype entegreli olmaları gerekir. Yani, bir şeyi temsil etmeleri şarttır. Amblem ve logonun iç içe kullanımı ise logo tasarım çalışması olarak adlandırılır.

Amblem Nedir?

Logo ile sıkça birbirine karıştırılan amblem, markalaşma adına tasarlanan soyut, nesnel görüntüler, sayılar ya da harfler yardımıyla meydana getirilen simgeler olarak tanımlanır.

Logo ile Amblem Arasındaki Fark Nedir?

Amblem ve logo arasındaki en belirgin farkı şu şekilde açıklayabiliriz; logo tasarımı yalnız yazılardan oluşur, amblem ise logoyu da içerisinde barındırabilen ve bütün halinde kullanılabilen simgelerdir. Bunun yanı sıra, logo görsel tasarım algısıyla kendini gösterir, amblem ise akılda kalıcılık özelliğiyle ön plana çıkar.

Logo Tasarımının Amacı Nedir?

Logo tasarımında asıl amaç; kişi, hizmet, ürün veya işletmenin markalaşmasını sağlamaktır. Bu noktada logo tasarım çalışması büyük önem arz eder; zira web sitenizde, sosyal medya hesaplarınızda, kartlarınızda vs. ilk dikkat çekecek husus ambleminizdir. Amblemi gören kişilerin, amblemi ilk görüşte güven duymaları gerekmektedir.

Web sitesi tasarımları, kartvizit, katalog, reklam kampanyaları, broşür ve tabela gibi envanterler, bu noktada en büyük ihtiyacınız olacaktır. Bu nedenle ilk etapta önceliğiniz, her alanda rahatlıkla kullanabileceğiniz kurumsal kimlik ve logo tasarımı olmalıdır. Bu girişim,  markalaşmanın da ilk adımını oluşturacaktır.

Logo Tasarlarken Nelere Dikkat Etmek Gerekir?

Logonuz, markanızın, ürünlerinizin ve sunduğunuz hizmetlerinizin yüzü olacağı için, logo tasarımında kurum ya da kuruluşunuzun imajını dikkate almanız gerekir. Logo tasarımınızı kendiniz de yapabilirsiniz, ancak daha profesyonel bir şey isterseniz alanında uzman kişilerden yardım alabilirsiniz.

Yine de, bu konu hakkında akıllarda çok fazla soru işareti bulunabiliyor. Biz de Streetart Dijital olarak, markanızın vizyonunu gösteren, etkileyici ve ilgi çekici bir logo tasarımı yapabilmeniz için dikkat etmeniz gerekenleri belirledik.

 • Logonuzu gören insanların, logonuzu markanızla kolay bir şekilde özdeşleştirebilmesi için tasarımınızda minimal görseller ve sade fontlar kullanabilirsiniz. Bununla birlikte, kullandığınız yöntem ve grafik ögeler kurumsal kimliğinizin imajına hitap etmelidir.
 • Logonuz, başka bir kuruluşu çağrıştırmamalıdır. Zira başka bir kuruluşu çağrıştıran logolar, kurumsal imaja çok ciddi zarar verebilmektedir. Dolayısıyla, logo tasarımınızda font ve görsel ögeler orijinal olmalı, hedef kitlesine hitap etmelidir.
 • Sade bir logo tasarlamayı düşünüyorsanız, renklerin birbiriyle uyum içinde olmasına özen göstermelisiniz. Bu sebeple, logonuzda en fazla 3 renk kullanmalı, abartı ve karmaşıklıklardan uzak durmalısınız. Ayrıca, akılda kalıcı semboller hazırlayarak düzgün bir imaj oluşturabilirsiniz.
 • Logolarınızı tasarlarken boyutlara önceden karar vermelisiniz. Zira kimi logolar internet ve benzeri dijital ortamlarda kullanılır, kimileri ise afiş, tabela ya da billboard gibi alanlara yerleştirilebilir. Çözünürlük ayarını da kullanmayı düşündüğünüz platformu göz önünde bulundurarak ayarlayabilirsiniz.
 • Fontların okunabilir olmasına özen göstermelisiniz. Böylece markanızın misyonunu, vizyonunu ve kimliğini yansıtan yazı tiplerini tercih edip, hedef kitlenize vermek istediğiniz mesajı daha anlaşılır bir biçimde aktarabilirsiniz.

Logo Neden Önemlidir?

En sade haliyle söylemek gerekirse logonuz, sizin imzanızdır. İmzanızın, bizzat kimliğinizle şekil bulmuş halidir. Bu nedenle harf, simge ve çizim ya da ikisinin (Çizim ve harf) bulunduğu logo, kurumsal kimlik için önemlidir. Böyle düşündüğümüz takdirde, logonun önemi daha net biçimde anlaşılabilir.

Oluşturulan ya da seçilen logo sayesinde, dünyaya kendinizi daha rahat ve kolay bir şekilde tanıtma imkanı bulabilirsiniz. Böylece, sizi yansıtan bir tasarım ile rakiplerinizden ayrışmak ve bilinirliğinizi çok daha sağlıklı gerçekleştirebilme şansınız olabilir. Logonuzdaki sanatsallık ve yaratıcılık ise hedeflenecek kitleyi doğrudan etkilemektedir.

Kurumsal Kimliğin Önemi

Ünlü markaların logolarını örnek alırsak, hepsinin ortak özellikleri, “Sade, az sayıda renk, okunurluğu kolay ve anlaşılabilir” olmalarıdır.

Piyasa genelinde ağırlık oluşturmak ve söz sahibi olmak için iyi bir imaj yakalanması gerekir. İmajın da belki de ilk adımını logo oluşturmaktadır. Yıllar içinde değiştirilmemiş logolar, sektör içinde en çok bilinir ve söz sahibi olmuş firmalar olarak yer almışlardır. Sürekli değiştirilen ya da yanlış seçilen logo ise dönüşüm sırasında maliyetleri arttırarak, kuruma zararlar vermektedir.

Tasarımınız; yaptığınız işi, faaliyet alanınız ve kaliteniz hakkında bilgilendiricidir. İyi tasarlanmış bir görsel, kurum için referans olup, yüzlerce kelime yerine de geçebilir. Tamamen özgün olan logo ya da amblem, o kurumun özelliğini ortaya çıkararak diğer şirketlerden ayırır. Bu farklılık da mal ve hizmet alımı öncesi prestij faktördür. Bir şirket kendisini çok iyi yansıtan logoya sahip olduğunda, markanın büyümesi daha kolay olacaktır.

Web Sitesi Yaptırmak İstiyorum Ankara

Web Sitesi Yaptırmak İstiyorum Ankara

Web Sitesi Yaptırmak İstiyorum Ankara diye arama yapıyorsanız doğru yerdesiniz. Streetart Digital olarak Ankara'da bulunan bir ajansız. Merkezi konumda oluşumuz, yaptığımız projeler, kamu projeleri, özel kurumlar, özel firmalar bir çok kaliteli referansı bünyesinde barındıran Streetart Digital Ankara web tasarım firması olarak Ankara’nın en iyi ajanslarından ve en uygun fiyatlı avantajlı fiyatları ile müşterinin istekleri doğrultusunda ihtiyaçlarını karşılayan bir firmadır.

Ankara'da web sitesi yapan firmalar arasında bulunan firmamız Streetart Digital güvenilir web tasarım hizmeti vermektedir. Kaliteli ve tecrübeli ekip arkadaşlarımız ile çok geniş bir hizmet portföyüne sahip olarak internet dünyasında ihtiyac duyulacak her talebe yetecek kadar hizmetlerimiz vardır. Bu hizmetlerimizden başlıcaları;

 • Özel maksatlı proje bazlı yazılımlar
 • İş yazılımları
 • Yazılım bakımları
 • Web tasarım isleri.
 • Google Adwords reklamları
 • Dijital pazarlama
 • Sosyal medya yönetim ve danışmanlık hizmetleri
 • Social marketing
 • Instagram reklamları ve Facebook reklamları
 • Marka pazarlama ve marka bilinirliği
 • Marka tescili
 • Grafik tasarım
 • Logo tasarımı
 • Kurumsal kimlik

şeklinde sıralanabilir. Bunların içinden en çok kullanıcıya hitap edeni de hiç kuşku yok ki web sitesi tasarımı yaptırmak konusu olmuştur. Çünkü her yeni işletmenin bu kurumsal kimliğine ve web sitesine ihtiyacı vardır, bununla kalmayıp işletmeler için olmazsa olmaz Google reklamları konusu da işletmelerin yine en çok tercih ettiği hizmetlerimizden biridir.

Firmamız web site tasarım hizmetlerinde kendisini oldukça ilerleterek ankara web sitesi yapan firmalar arasında önemli bir ajans haline gelmiştir. Her ne kadar Ankara web yazılım Streetart Digital adını alarak işlerimize başlasak da açıkça söylemek gerekir ki yeni yazılım üretmekten daha çok tasarım alanında iş geliştirme yaptık bu sebepten dolayı web tasarım işlerinde daha ileri bir seviyeye gelmiş olduk.

Kurumsal Bir Firmanın Web Tasarımı Nasıl Olmalıdır?

Kurumsal Bir Firmanın Web Tasarımı Nasıl Olmalıdır?

İyi bir kurumsal web sitesi, firma hakkında kesin bilgi kaynağı ve insanlar için firmayı keşfedecekleri ilk yer olmasının beklentisi, uzun zamandır herkes tarafından bilinen bir gerçekti. Fakat günümüzün web trendleri bu önermenin tek başına yeterli olmadığını gösteriyor. Günümüzde kullanıcıların daha aktif olarak katıldıkları web tasarım modelleri ve responsive tasarıma sahip siteler ihtiyaçtan zorunluluğa terfi etmiş görünüyor. Daha aktif içeriklere ve sosyal medya hakimiyetine sahip firmaların web siteleri, bizlere bugün web tasarımı açısından farklı bir kişiselleştirme deneyimi sunuyor. Sahip olduğunuz kurumsal firmanızın hedefleri doğrultusunda günümüz web trendlerine uygun web tasarımlar oluşturmayı yeniden gözden geçirmeniz gerekebilir.

Neden kurumsal bir web sitesine ihtiyacınız var? 

Bir kurumsal web sitesi oluşturmak için birçok nedeniniz var. Tam olarak firmanız için neye ihtiyacınız olduğunu bulmanız işlerinizi kolaylaştıracaktır. Doğru sorular sorarak işe başlamanız, günümüze uygun ve firmanıza değer katacak bir web tasarımına sahip olmanızı sağlayabilir. İlk etapta oluşturmak istediğiniz web sitenizin, firmanız için 7/24 kesintisiz çalışacak bir çalışan olduğunu unutmamanız gerekiyor. Sakince düşünün. Neden bir web sitesine ihtiyacınız var? Markanızın değerini artırmak mı? Yoksa Markanızın itibarını en iyi şekilde hedef kitlenize ulaştırmak mı? Bu soruların cevapları neden ihtiyacınız olacağı konusunda sizleri yönlendirecektir. Bu aşamadan sonra “Nasıl” sorusuna cevap bulmanız gerekecek. Nasıl sorunuzun cevabına yaklaştıracak mini rehberle baş başa bırakalım.

Hedef kitlenizi tanımlayın
Web sitenizi kimin için oluşturacağınız oldukça önemlidir. Yaptığınız işin tanımı ve müşteri kitlenizin beğenileri burada sizin hedef kitle analizinizi ortaya çıkaracaktır. Web sitenizi ziyaret etmek isteyen kişileri anlamak ve aradıklarını tam olarak vermek bu noktada çok önemlidir. Böylece kurumsal web sitesi içeriği ve tasarımı, hedef kitlenizin ihtiyaçlarına göre belirlenecektir.

Web sitenizin değerini anlayın
Müşterileriniz, firmanızın web sitesinden yararlanarak zamandan tasarruf edebilir, ürünleriniz hakkında kapsamlı bilgiler alabilir. Yatırımcılar için firmanızın, yatırım yapmaya değecek tüm bilgilerine ulaşabilir, bu bilgileri yeterli derecede anlamaları sizin avantajınıza olacaktır. Bu örnekler çoğaltılabilir. Ancak burada düşünmeniz gereken esas nokta; başarıya ulaşmış markalar, müşteri ihtiyaçlarına odaklanan ve sunmak için gayret gösteren firmalardan oluşuyor. 

Tasarım Konsepti
Bu aşamaya kadar web sitenizin amacı belirlendi. Şimdi hedef kitlenize ulaşmanın tam zamanı. Oluşturduğunuz planı tasarıma dönüştürecek bir web tasarımcıyla çalışmalısınız. Kurumsal web sitenizin tasarımının yaratıcı konsepti, kurumsal stratejinize ve hedeflerinize dayanmak zorunda olduğunu unutmamalısınız.

2022 Yılı Sosyal Medya Trendleri

2022 Yılı Sosyal Medya Trendleri

2022’nin neler getireceğini kimse kesin olarak bilmese de, pazarın geçen yıl içinde nasıl geliştiğine dair sonuçlar net ve sosyal medyanın popülaritesi yükselmeyi sürdürüyor.

2022’ye girerken çoğu pazarlamacının birincil hedefleri arasında şunlar yer alıyor;

 • Marka bilinirliğini artırmak/yeni kitlelere ulaşmak 
 • Müşterilerle ilişkileri geliştirmek/marka sadakatini artırmak 
 • Müşteri hizmetlerini iyileştirmek ve elde tutmak 
 • Tüketicinin çevrimiçi satın alma deneyimini geliştirmek geliyor. 

 

2022 yılında yeni kitlelere ulaşmak için işletmelerin sosyal medyayı önceliklendireceğini, sosyal satışlara olan talebin artacağını ve pazarlama bütçelerinin bu alana kaydırılacağını göreceğiz. 2022 yılında daha fazla konuşacağımız ve odaklanacağımız alanlara gelince;

Hareketli içerikler yükseliyor. 

Sosyal medyadaki varlığınızı artırmak için gönderilerinizde aktif ve tutarlı kalmanız, trendlerden ve hareketli içerikten yararlanmanız hala çok önemli.

Kullanıcıların yarattığı içeriğe olan ilgi sürüyor. 

Son dönem yapılan araştırmalar dünya genelindeki kullanıcıların %79’u sosyal medyada kullanıcı tarafından oluşturulan içeriğin satın alma kararlarını önemli ölçüde etkilediğini ortaya koyuyor. 

B2B alanındaki işletmelerin Instagram ve Twitter’daki yatırımları artıyor.

Twitter 2020’nin 3. çeyreğinde yıllık %29 artışla yaklaşık 200 milyon günlük aktif kullanıcıya ulaştı.

Instagram ise 2019-2020 yılları arasında kullanıcılarının uygulamada geçirdikleri süreyi yaklaşık %14’lük bir artışla kapatarak, günde ortalama 30 dakikaya çıkardı.

Twitter ve Instagram başarılı olmaya devam ettikçe, 2022’de pazarlama bütçelerinin her iki platforma kaydırılacağını söyleyebiliriz. 

İşletmelerin influencer ortaklıkları büyüyor.

Sosyal medya ve e-ticaret arasındaki uyum güçlendikçe, işletmeler satışlarını artırmak için daha fazla influencer ortaklığı yapıyor. Olgunlaşma dönemine giren influencer marketing, hiç olmadığı kadar güçlü konumda. Birçok kullanıcı pandemi sırasında markalardan çok influencer’lara güvenmişti. Pandemi dönemi kısa / uzun video içeriklerinin yanı sıra Mikro Influencer ve Nano Influencer gibi takipçisi “az olmasına rağmen niche alanlarda etkisi güçlü” isimlerden oluşan kullanıcıların etkisini büyüttü. 

Sosyal satışlar katlanıyor.

Sosyal medya platformları markaların sponsorlu reklam vermelerini, yaratıcı içerikler oluşturmalarını ve potansiyel müşterilerine ulaşmalarını mümkün kılıyor. Sosyal satışı artıracak geliştirmeleri ise yıl boyunca sistemlerine dahil ediyor. Önümüzdeki yıl çevrimiçi mağazalarını sosyal medya hesaplarına bağlayan, ürün satışına odaklanan daha fazla işletmeyi sosyal medyada göreceğiz. İşletmeler, oluşan rekabet ortamı ile birlikte kullanıcıların ilgi alanlarını ve tercihlerini daha derin ve daha kişisel bir düzeyde anlamak için yoğun çaba göstermek zorunda kalacak.

2022 Yılı Sosyal Medya Trendlerinden faydalanmak için;

 • İçerik planınızda mümkün olduğunca daha fazla videoya yer verin.
 • İçerik planınızı kısa, orta ve uzun videolarla destekleyin.
 • Mobil odaklı olun. Algoritmalardan etkilenmeyen ve sabit kullanım sunan tüm özellikleri (reels, profil, öne çıkanlar, hikayeler gibi) kullanın.
 • Hedef kitlenizle daha derin bir bağlantı oluşturmak için ürün veya hizmetinizin ötesine geçerek markanızın farklı yönlerini ortaya koyun.
 • Kullanıcılarınızın katılım düzeylerini artırmak için takipçilerinize sorular sorun, geri bildirim isteyin veya hikayeler anlatın.
 • İlişkilendirilebilir, sürdürülebilir içerikler oluşturun.
 • Müşteri ile duygusal bağ yaratın. Şirketinizin taşıdığı misyonu veya amaçları vurgulayın. 
 • Yenilikleri denemekten, trendlere uyum sağlamaktan çekinmeyin.
 • Topluluk yönetimini iletişiminizin merkezine koyun.
 • Kendi influencer’larınızı yaratın ve geri bildirimlerini önemseyin.
 • Son olarak her zaman vurguladığım bir başlığı tekrar hatırlatmak isterim. “Tüm mecralarda bulunun ama bir tanesinin uzmanı olun ve tüm özelliklerini kullanın.”

 

2022 Yılı Sosyal Medya Trendleri ile yakınlaşmak etkinizi büyütmek konusunda fayda sağlar ama…

Sosyal medya platformlarında reklamsız harika içerikler yayınlamak ne yazık ki karanlık bir odada dans etmeye benzer. Algoritmalar sebebiyle belki harika olan figürlerinizi ne yazık ki kimse göremez. Reklam bütçenizi artırmak, yeniden hedefleme reklamlarına başvurmak, sonuç odaklı sosyal medya reklam stratejilerine odaklanmak olmazsa olmazınız olmalı. 

Ankara Web Site Tasarımı

web tasarımı nedir?

Her zaman ve her an ankara web tasarım firması Streetart Dijital ile kesintisiz olarak iletişim kurabilirsiniz. Web tasarım adından da anlaşılacağı gibi herhangi bir sitenin bütünüyle tasarlanması ve yazılım diliyle entegre şekilde çalışır hale getirilmesidir. Bu kapsamda web sitenizin içerik sunması, hangi sektörde yer aldığı, destek kısmı, ürünler, hizmetler ve daha birçok bölümler doğrudan web tasarım hizmeti üzerinden gerçekleştirilir.

Web site tasarımı hem bireylere ve hem de sektörel firmalara hitap etmektedir. Bugün internet üzerinden birçok ticari işletmeler tarafından da bu hizmet modeli güvenle tercih ediliyor. Web tasarımında dikkat edilmesi gereken birçok ayrıntılar söz konusudur.

Öncelikle bu hizmetin alındığı firmanın kurumsal olması, 2022 yılında en uygun fiyat tarifesi sunması, garantili site tasarım hizmeti sunması, deneyimli web site tasarımcı ekiplerine sahip olması ve müşterilerine 7/24 aralıksız bir biçimde destek hizmetleri sunması önemlidir.

ankara web tasarım

Web site tasarımı Kurum ve Şirketlerin en çok ihtiyaç duyduğu hizmetler arasında yer alır. Fakat ankara web tasarım uzmanlık gerektirdiğinden birey ve kurumsal firmaların sadece bu alanda uzman olan web site tasarım ajansı tercih etmesi müşteri memnuniyeti açısından son derece önemlidir. Web site tasarım hizmetleri geniş kataloglar sunar. İster bireysel ister kurumsal site tasarımı olsun bu özel hizmet modelinin mutlaka %100 garantili bir şekilde gerçekleştirilmesi gerekir.

Bugün özellikle internet dünyasına bakıldığında bu hizmeti sunan birçok ajansların kurumsal bir kimliğe sahip olmadığı görülebilir. Web tasarım hizmetleri kurumsallık gerektirir. Bu özelliğe sahip olmayan ajansların müşteri memnuniyeti sunması söz konusu değildir. Web site tasarımı yüksek özveri ve disiplin gerektirir. Kaliteli bir site tasarımı müşterilerin sürekli olarak ilgili site tasarım firmasını tercih etmesini sağlar.

ankara kurumsal web tasarım

Ankara‘da profesyonel web tasarımı firmanızı ya da markanızı yansıtan en temel ögedir. Bundan dolayı sizi doğru şekilde yansıtması büyük bir önemdedir. Kurumsal web tasarım detaylarını iyi analiz edebilen bir çözüm ortağı işinizi doğru yansıtmanızı sağlayacaktır.

ankara profesyonel web tasarım

Firmalar ya da markalar tanıtımlarını yapmak ve bilinirliğini arttırmak amacıyla hazırlanan ankara profesyonel web tasarım işlemlerinin maliyeti birçok tanıtım aracına göre ekonomiktir. Doğru planlanmış bir yatırımla birlikte daha geniş kitlelere ulaşarak arama motorlarında üst sıralarda yer alırlar. Bu da yeni müşterilere ulaşmanın hızlı kapısını açmaktadır.

ankara web tasarım fiyatları

ankara web tasarım fiyatı araştırmanızda bir çok farklı fiyatla karşılaşabilirsiniz. Önemli olan alacağınız hizmetin değeri ve çalışacağınız firmanın profesyonel olmasıdır. Bunun haricinde kaliteli bir biçimde oluşturulan web site tasarımı sizlere birçok yönden avantajlar sunar. Profesyonel ve her detayı özenle hazırlanmış web siteniz hızlı bir şekilde Google arama motorunda en üst sırada yer alır. Bu da yeni müşteriler bulmanızı sağlayacaktır.

Bu kapsamda web siteniz gün boyu maksimum seviyede ziyaretçi kitlesi elde eder. Profesyonel bir şekilde oluşturulan web sitesi sıradan web site tasarımlarından farklı olarak Google arama motorunda daha dikkat çekici olur. Çünkü bu tarz bir web sitesi daima yeni ziyaretçilerin ilgisini çeker. Web tasarımı site sahiplerinin söz konusu içeriklerini global anlamda tanıtmasında avantaj sağlar. Profesyonel site tasarımı olmadan tek başınıza web sitesi kurmanız oldukça zordur.

Çünkü bu alanda gerekli tüm eğitimleri almış olmanız gerekiyor. Site tasarımcısı olmanız halinde dahi profesyonel destekler almadan farkında olmadan bazı hatalar dahi yapabilirsiniz. Bu da kurmuş olduğunuz web site kalitesinin düşmesine neden olur. Web site tasarımı çağımızın en yaygın işlemlerinden biridir. Buna rağmen merdiven altı site tasarım ajanslarından uzak durmanız tavsiye edilir. Ayrıca ankara web tasarım hizmetleri beklentilerinize kusursuz bir şekilde çözüm üretir. Sektörün en iyi site tasarım ajansından bu hizmeti almanız önerilir.

Sonuç olarak ankara web tasarım konusundaki tüm ihtiyaçlarınız için bize danışmadan karar vermeyin!

İstanbul Web Tasarımı

İstanbul web sitesi tasarım ajansı Streetart Dijital olarak alanında uzman ekibimiz ile işletmelerin dijital dünyada profesyonel olarak yer almaları için ürün ve hizmetler geliştiriyoruz. Kurumsal web tasarım, e-ticaretseo ve dijital pazarlama hizmetlerimiz ile işletmelerin işlerini internete taşımalarını ve yeni müşteriler kazanmalarını sağlıyoruz.

Günümüzde standart web siteleri ile hedeflerinize ulaşmak gittikçe imkansız hale geliyor. Bu nedenle, yazılım altyapısı güçlü, SEO araçlarını sahip, mobil uyumlu, süper hızlı açılan ve ihtiyaçlara özel çözümler sunabilen web sitesi tasarımları geliştiriyoruz.

Hayal ettiğiniz web sitesine ekonomik fiyatlarla sahip olun!

istanbul web tasarım firması olan Streetart Dijital, 2006 yılından bu yana faaliyet gösteren tam donanımlı bir dijital reklam ajansıdır.

Web tasarım konusunda istanbul‘da yıllardır bir çok farklı sektörde müşterimize kalite odaklı benzersiz çözümler üretmekten mutluluk duyuyoruz. Sizin de mutlu müşterilerimiz arasında katılmanız ve mükemmel bir deneyim yaşamanızı isteriz.

istanbul web tasarım firmaları

İstanbul ve çevresinde onlarca web tasarım firması bulunmaktadır. Bu firmalar arasında kimle çalışacağınıza karar vermeden önce bazı temel konulara dikkat etmenizi öneriyoruz. Bu konuların tamamı istanbul web tasarım arayışınızda size bir kılavuz niteliği taşımaktadır.

istanbul web tasarım fiyatları

Web tasarım karar verme sürecinde büyük rol oynayan konulardan birisi de kuşkusuz alacağınız hizmetin fiyatıdır. Tabiki sadece fiyat odaklı değil, yapılan iş odaklı da karar vermeniz önemlidir. Web siteniz sizi internette yansıtan vitrininizdir. Bu nedenle rakiplerinizden daha iyi görünmek istiyorsanız web sitenize yatırım yapmalısınız. Web sitesi masraf değil, yatırımdır.

SEO ve reklam uyumlu istanbul web tasarım

Web tasarımının temel amaçları arama sonuçlarında bulunur olmak, reklam verdiğinizde yeni müşterilere ulaşacağınız yeterliliklere sahip olmaktır. Bu nedenle istanbul web tasarım konusunda güçlü, güncellenebilir ve yenilikçi bir altyapıya sahip siteler yapabilen bir partnerinizin olması gerekmektedir.

Mobil uyumlu istanbul web tasarım

Günümüzün olmazsa olmazı mobil uyumlu web tasarımlarıdır. İnternet kullanıcılarının %80’den fazlası web sitenizi mobil cihazlardan ziyaret etmektedir. Bu nedenle mobilde kusursuz bir deneyim yaşatmak önemlidir.

istanbul kurumsal web tasarım

Web tasarımı firmanızı ya da markanızı yansıtan en temel unsurdur. Bu nedenle kurum çizginizi yansıtması büyük bir öneme sahiptir. Kurumsal web tasarım detaylarını iyi analiz edebilen bir çözüm ortağı işinizi doğru yansıtmanızı sağlayacaktır.

Sonuç olarak istanbul web tasarım konusundaki tüm ihtiyaçlarınız için bize danışmadan karar vermeyin!

istanbul web tasarım hizmet bölgeleriistanbul web tasarım trendleri


Ankara Katalog Tasarımı

Ankara katalog tasarımı hizmeti veren Streetart Dijital sektörünüzün ve kurumunuzun ihtiyaç duyduğu kataloğu trend tasarımlarla size sunar. Katalog; kurumların, kuruluşların, işletmelerin, firmaların ve markaların ürettikleri malları, hizmetleri tanıtan, fiyatlarını ifade eden tanıtım araçlarıdır. E-Ticaret sisteminin ticari hayata girişi ile kataloglar da online kataloglar olarak tasarlanmaya başlamıştır. Online katalog internet sitelerinde ürünlerin, mal ve hizmetlerin sunulmasını sağlayan medya tasarımlarıdır.

Ankara katalog tasarımı ticaret ve rekabetin fazla olması nedeniyle en çok tercih edilen medya hizmetlerinden biridir. Katalog tasarımı için yazılım ve tasarım bilgisi gerekmektedir. Katalog tasarım teknik bilgi gerektirmektedir. İnternet sitelerinin vitrini olarak adlandırılırlar. Ürün, mal ve hizmet özelliklerine uygun olarak tasarlanırlar. Firmaların ticaretini yapmak istedikleri ürünleri hızlı ve etkili bir biçimde tanıtmaya yararlar.

Katalog Tasarımı Nasıl Yapılır?

Katalog tasarımı yapılışı için yazılım ve tasarım bilgi birikimi gerekmektedir. yazılım uzmanları tarafından hazırlanan internet sitelerine en uygun tasarımı tasarımcılar yapabilmektedir. Tasarım düşünüldüğü kadar kolay bir iş değildir. Temsil edilen firma, ürün mal ve hizmetleri doğru analiz edilmeli ve bu analizler doğrultusunda kurumsal kimliği en doğru şekilde yansıtacak tasarımlar yapılmalıdır.

Katalog tasarımı yapılırken her türlü detay dikkatle incelenmelidir. Uygun renkler tercih edilmelidir. Yazı puntoları özel seçilmelidir. Ürünlerin fotoğrafları profesyonel fotoğraf çekimleri ile çekilmeli, çözünürlükleri, çekim kaliteleri yüksek olmalıdır. Katalog gereksiz ayrıntılardan uzak tasarlanmalıdır. Sade, şık olmalı ama etkileyici ve dikkat çekici olmalıdır. Müşterilere ve hedef müşteri kitlesine hitap edebilecek özellikte tasarlanmalıdır.

Katalog, Yunanca κατάλογος, Latince catalogus sözcüğünden dilimize  geçip günümüze ulaşmıştır. Birden çok konuda belirli bir sıraya göre hazırlanan liste olarak tanımlanmaktadır. Kataloglar genelde satış, tanıtım veya listeleme amaçlı kullanılmaktadır. Markalar için önemli bir reklam aracıdır.. Katalog tasarımı içerisindeki bilgiler (resim, metin, tablo vb.) markanızın ürettiği veya sunduğu hizmetlerin müşterilere detaylı biçimde anlatılmasında yardımcı olur. Hazırlanan katalog tasarımının markanızın kurumsal kimliğine uygun olacak şekilde sade, açıklayıcı ve kolay anlaşılır olması müşterilerinizin ürün ve hizmetlerinizi tanımasını kolaylaştıracaktır. Kataloğun diğer baskılı reklam materyallerinden farkı çoklu sayfa tasarımıdır. Mesela kataloğun broşürden farkı kataloğun daha kapsamlı olmasıdır. Bu yüzden kataloglar teknik bilgi ve detaylı anlatım içermektedir.

 • Katalog markalar ve firmalar için etkili bir reklam aracıdır.
 • Bir firmanın kurumsal kimliğinin tanıtımı açısından önemli bir çalışmadır.
 • İlgi çekici ve etkileyici bir katalog tasarımı ile markaya değer katmakta yardımcı olmaktadır.
 • Kataloglar taşınabilir ve bir noktadan diğer bir noktaya kolayca seyehat edebildikleri için her firma için 7/24 hizmet veren bir pazarlama çalışanı gibi düşünülebilir.
 • Katalog hedef kitlenize daha kısa sürede hızlı bir şekilde ulaşmanızı sağlamaktadır.
 • Kataloglar sayesinde müşterilerinizin ürün ve hizmetleriniz hakkında bilgi edinmelerini kolaylaştırır.

Ankara Katalog Tasarımı Yapan Yerler

Ankara katalog tasarımı yapan yerler araştırıldığında; medya ajansları, yazılım şirketleri, tasarım şirketleri ile karşılaşılmaktadır. Katalog tasarımı için hem pazarlama ve reklam bilgisi, hem yazılım bilgisi hem de tasarım bilgisi gerekmektedir. Katalog yaptırmak için bu hizmetlerin hepsini verebilecek yer seçilmelidir. Seçilen yerde bulunan çalışma ekibinin alanında uzman olmasına dikkat edilmelidir. Sektör deneyimi fazla olan çalışma ekibine sahip firma ile çalışılmalıdır.

Ankara katalog tasarımı yapan yerler incelenirken en kaliteli hizmeti en uygun fiyata veren firmalar tercih edilmelidir. Streetart Dijital katalog tasarım işlemlerinde özgün tasarımları ile en etkili ürün tanıtımını garanti etmektedir. Müşteri memnuniyeti anlayışı ile çalışan firma uzman çalışma ekibi ile hizmet vermektedir.

Paykart

Web Tasarım

Dijital dünyayla olan tanışmanızda en yeni teknolojiyle hazırladığımız web siteleriyle sizlere destek olmak için var gücümüzle çalışmaktayız.

İçerik Yönetim Sistemi

Kullanıcı sınırlaması olmadan sitenizin tüm içeriklerine istediğiniz her an ulaşıp formlarınızı kontrol edebilir ve içerik güncellemelerinizi gerçekleştirebilirsiniz.

Cihaz Uyumluluğu

Ziyaretçilerinizin her yerden size kolay ulaşabilmesini sağlamak adına web sitenizin her tarayıcıda ve tüm cihazlarda kusursuz olarak çalışmasını sağlıyoruz.

Halbes

Halbes Enerji, enerji ihtiyacının ve maliyetlerinin giderek arttığı bir dönemde; ihtiyaç duyulan enerjinin bireysel veya tüzel kişilerce yenilenebilir enerji kaynakları kullanılarak üretilmesi ve üretilen bu enerjinin kendi ihtiyaçları için tüketilmesi prensibini temel alarak kurulmuştur.

Glox

Uzmanlığımız ve bilgi birikimimiz ile işletmelerimize katma değer sağlayacak, kurumsal düzeyde en iyi çözümleri, en uygun maliyetle ve en hızlı şekilde sunarak yüzde yüz müşteri memnuniyeti için çalışıyoruz.

Moto Assist

Motosiklet taşıma sektöründe profesyonelce faaliyet göstermeye başlayan Moto Assist; kararlı, emin ve kendini geliştirmeye açık adımlarla %100 memnuniyet ile yıllarca özgür ruhlara hizmet vermenin mutluluğuyla sizlerle birlikte şeritleri bir bir geride bırakmaya devam ediyoruz.

Dijital pazarlama ajansı nedir?

Dijital pazarlama ajansları, geleneksel reklam ajanslarının aksine, internette bulunan tüm çevrimiçi ve dijital kanallarda pazarlama yapan ajanslardır. Bu nedenle “dijital” terimi web tasarımında, mobil uygulama geliştirmede ve SEM (arama motoru reklamcılığı), SEO (arama motoru optimizasyonu), sosyal medya yönetimi, sosyal medya reklamcılığı ve içerik stratejisi oluşturma gibi dijital ajans denklemlerinde kullanılmaktadır. 

Geleneksel ajanslardan farklı olarak, dijital pazarlama ajansınızın gerçekleştirdiği her pazarlama etkinliğinin performansını ölçebilirsiniz. Televizyonda, gazetelerde, dergilerde veya reklam panolarında yapılan reklamların satışları veya verimliliği dolaylı olarak ölçülebilir. Dijital pazarlama kampanyalarınızda yapılan tüm çalışmaların yatırım getirisini doğrudan ölçebilir ve verimliliklerini artırmak için gerekli adımları atabilirsiniz. Örneğin, prime time'da yayınlanan TV reklamları ve reklamlar, o sırada kanalı izleyen herkese gösterilecek ve izlenme oranı (izlenme oranı) ne kadar yüksek olursa, reklam fiyatı da o kadar yüksek olacaktır.

 Ancak çok daha küçük bir bütçeyle dijital pazarlama milyonlarca kişiye ulaşabilir.

Ayrıca, bu erişim, markanızla ilgilenen kişiler belirlenerek yalnızca bu kitleye yöneliktir. Aynı zamanda reklam başarısı ve dönüşümler çok kolay bir şekilde ölçülebilir ve raporlanabilir. Dijital pazarlama ajansları hangi konuları kapsar?
Etkili stratejik planlama, aşağıdaki süreçlerin oluşturulmasını gerektirir:

 SEM – Arama Motoru Pazarlaması

 Facebook ve Instagram Reklamlarını Yönetin

 Web tasarımı

 Web sitesi trafik analizi

 Performans izleme ve raporlama

 Sosyal medya yönetimi

 SEO – arama motoru optimizasyonu

 İçerik pazarlama

 eposta pazarlama

 Marka Yönetimi 

Dijital pazarlama ajansı nasıl çalışır?

Dijital pazarlama ajansları, ister bireyler ister işletmeler olsun, iş modellerini ve hedef kitlelerini bilir. Ardından, hedef kitlenizin hangi çevrimiçi kanallarda zaman geçirdiğini araştırın ve hedef kitlenizin etkileşimde bulunduğu ve daha fazla yanıt verdiği kanalları belirleyin. Sonuç olarak, şirketin dijital pazarlama stratejisi oluşturulur. En doğru planı oluşturun ve dijital pazarlama stratejinizin bir parçası olarak uygulamaya başlayın. Planın uygulanması sırasında şirketin pazarlama bütçesini olabildiğince etkin bir şekilde yönetmeye çalışır.

Çevrimiçi kanallarınızda kullanılan internet veya sosyal medya reklamlarının dönüşüm oranını kontrol edin. Dönüşüm hedefleri genellikle yalnızca satışları artırmakla kalmaz, aynı zamanda marka bilinirliğini ve web sitesi ziyaretçilerini de artırır. Bir dijital pazarlama ajansı ile çalışırken karar vermeniz gereken en önemli soru, neyi başarmak istediğinizdir. Bu hedefler, satışları artırmayı, trafiği artırmayı ve farkındalığı ve görünürlüğü artırmayı içerir. Hedefleriniz çerçevesinde pazarlama bütçenizi mümkün olduğu kadar verimli kullanmalısınız. Yanlış dijital ajans zaman ve para kaybına neden olabilir ve bütçe eksikliği size büyüme fırsatlarına mal olur.

Tepemajeur Wedding

GTM

Prolight

Glox

Cybercore Technology

Etkili Bir Web Tasarımı Nasıl Olmalıdır?

Etkili web sitesi tasarımı

Web tasarımı, internet ortamında kişisel veya kurumsal kimliğin tanıtılması için en önemli noktalardan biridir. Web Sayfaları, bir web sitesi oluşturmak için resim, ses, video ve metin gibi araçlar kullanılarak oluşturulan sayfaları düzenler. İnternetin pek çok yerde bu kadar yoğun bir şekilde kullanılması sanal dünyalarda reklam yapmak için özellikle internet ve web tasarımı çok önemli hale geldi. Web tasarımı, internet üzerinden bir tarayıcı aracılığıyla erişildiği için HTML dilini kullanır. Bu nedenle etkili web tasarımı konusunda uzman yardımı almak mantıklıdır. İyi hazırlanmış bir web sitesi sayesinde istediğiniz hedef kitleye ulaşabilirsiniz. Web siteniz erişilebilir ve kullanımı kolaysa, kullanıcılarınızın dikkatini çekecektir. Kişisel bir web sitesi ayrıca, sağladıkları bilgi veya hizmetleri gönderdiğinizde kullanıcıların sizi ilk gördüğü yerdir. Ve uzman desteği ile bu kampanya ilk andan itibaren başarıyla kurulacaktır. İnternet dili tasarımı ve internette kullanılan görsel tasarım konusunda uzmanların yardımıyla web siteniz en iyi kullanıcı arayüzüne kavuşabilir. Bir web sitesi, kurumun kullanıcılara açık yüzü olduğu için kurumsal bazda önemlidir. Web tasarımı, işletme hizmetlerinin ve ürünlerinin sunumunda yadsınamaz bir öneme sahiptir.

Kurumsal Web Tasarımın Faydaları

İnternetin zaman içinde artan kullanımı işletmeler için yeni fırsatları beraberinde getirmektedir. Erişilebilirlik, özellikle hedef kitleniz büyüdükçe gelişir. Bu noktada kurumsal web tasarımı giderek daha önemli hale geliyor. Kurumun ve dünyaya sunduğu hizmetlerin ana kapılarından biri de web sitesidir. Bu konular göz önünde bulundurularak oluşturulmuş bir web sitesi, yeni kullanıcıları tanıtmak ve onlara ulaşmak için çok güçlü bir adımdır. Kurumsal web tasarım hizmetleri alarak oluşturulan web siteleri başarınıza fayda sağlar.Kurumsal web tasarım, verdiğiniz hizmetlerin kullanıcılarınıza kolay ve etkin bir şekilde ulaşmasını sağlar ve bu ne kadar başarılı olursa o kadar iyi olur.Kurum kimliği daha iyi yansıtılır. Profesyonelce hazırlanmış web siteniz trafik akışını artıracak ve hedef kitlenizin daha geniş bir demografisine ulaşacaktır. Reklam ajanslarının ana yüzlerinden biri olan web sitesi sayesinde kurumsal bir imaj çizmek ve bu imajı web tasarımı ile sağlamak mümkündür. Ajans hakkında bilgi içeren sayfalar da başvurular için uygundur.

Etkili web tasarımı nedir?

Web tasarımı birkaç adımdan oluşur. Her şeyden önce, etkili ve iyi bir web sitesi, sunduğunuz ürün veya hizmeti en iyi şekilde tanıtan web sitesidir. İyi bir web sitesi, bir kullanıcının siteyi ziyaret ettiği andan itibaren kullanımı ve anlaşılması kolay olmalıdır. Tüm promosyon ürünlerinde kullanıcıyı yormayan ve kullanıcıya kolaylık sağlayan bir tasarıma sahip olmakta fayda var. Bir ürün sunarken, ürünü iyi tanıtan ve soru işaretlerini çözen bir web sitesi kullanıcı tarafından tercih edilmesi daha olasıdır. Ürün sunumu söz konusu olduğunda iyi bir estetik sunum bir adım öteye gider. Bu bağlamda web sitesinde kullanılan görsel, metin, video gibi tasarım öğeleri iyi tasarımı temsil etmeli ve bütünleşik bir yapı oluşturmalıdır.

Kastamall Kule

Aras İnşaat taahhüt işleri konusundaki faaliyetlerine 1971 yılında başlamıştır. Değişen zaman ve piyasa koşullarına ayak uydurarak faaliyetlerine özel konut inşaatlarını da ekleyerek büyümeye ve gelişmeye devam etmiştir.

Şirketimizin idari yapılanması içinde gerekli birimler ve görevleri belirlenmiş, bu doğrultuda çalışmalar daha verimli hale getirilmiştir.

Cede Technology

CEDE TECHNOLOGY

Sosyal Medya Profesyonel Hesap Yönetimi

Sosyal Medya Profesyonel Hesap Yönetimi

Sosyal medya günümüz internet dünyasında en önemli araçtır. Dijital medya araçlarının geleneksel medya araçlarını geride bıraktığı bir zamanda, gelişen sosyal medya ortamını çılgına çevirme fikri doğru bir yaklaşım değil. Özellikle kurumsal sosyal medya hesapları profesyonelce yönetilmelidir.

Çünkü bu alandaki faaliyetlerin yönetildiği sosyal medya yönetim hizmetleri yaygın olarak tercih edilen hizmetlerdir. Bugün, televizyon ve gazeteler gibi büyük medya kuruluşları bile yayınlarını sosyal medya aracılığıyla tanıtıyor. Geçmişteki istatistiklerin aksine sosyal medya platformları artık insanların televizyon ya da gazete gibi vakitlerinin çoğunu geçirdikleri yer değil. Hal böyle olunca da hesaplar bu ortamlarda TV kanalları kadar etkin bir şekilde kullanılabilmektedir. Ürün ve hizmetlerinizi saniyeler içinde milyonlarca kişiye tanıtın, anında yanıt alın ve hedef kitlenizi daha iyi analiz edin. Sosyal medya yönetimi sadece tanıtım için değil, geleneksel araçlarla elde edilmesi çok zor olan geri bildirim ve istatistik gibi ihtiyaçların karşılanmasında da etkilidir. Bu nedenle sosyal medya yönetimi en önemli hizmetlerden biri olarak tanımlanmaktadır. Sosyal medya aktivitelerini planlarken ve yürütürken, dikkatle düşünülmesi gereken bir takım hususlar vardır. Bu ilkeler temel olarak şunlardır:

Sosyal medya yönetiminin faydaları

Sosyal medya yönetimi, hesap sahiplerine büyük fayda sağlayan profesyonel ilkeleri içerir. Elbette hesabınızın aktif olduğundan ve kullanıcılar tarafından hesaba katıldığından emin olmak size birçok avantaj sağlar.

İçeriği sosyal medyada paylaşın

İnsanlar sosyal medya sitelerinde her paylaşım yaptığında, içeriğinizin kullanıcılar tarafından görülme ve tıklanma olasılığı daha yüksektir. Bu nedenle, daha fazla paylaşım, onunla çalışan daha fazla insan anlamına gelir.

Bir hedef grup oluşturun

Sektörünüzdeki en iyi ürün veya hizmete sahip olabilirsiniz, ancak insanlar bunu bilmiyorsa bunun size bir faydası olmaz. Yani ilk yazıda anlatıldığı gibi insanların en çok toplandığı sosyal medyaya gitmeli ve çalışmalarınızı orada paylaşmalısınız. Sosyal medya kolay erişim ve paylaşım sunuyor ve onu kullanan kişi sayısı göz önüne alındığında, kitle oluşturmanın en iyi yollarından biri olduğu ortaya çıkıyor.

Üstelik ne kadar çok tıklarsanız, arama motorlarındaki sıralamanızı o kadar çok etkiler. Kullanıcı güveni arttıkça ve sektörünüz büyüdükçe arama motorları tarafından tıklanma şansınız artar. Bu tıklama, farkındalığı artırmanıza, hedef kitlenizi oluşturmanıza ve reklamlarınızı sunmanıza yardımcı olacaktır.

Markanızla ilgili kelimeleri ve kelime öbeklerini arayın

Tüketiciler arama motorlarında marka ve kelime öbekleri aradıklarında arama terimlerini sıralayabilirler. Sonuç olarak, ürününüz veya hizmetiniz daha sık öne çıkarılacaktır.

Tanıtıma izin verin

Videolara bağlantı vererek ve içerik üreticileriyle çalışarak marka bilinirliği oluşturun. Bu şekilde markanızı kalabalığın içinde tanıtıyorsunuz. Komik kurgular yaratarak işletmenizin dışındaki insanlara ulaşın. Sonuç olarak, sosyal medyanın gücü, içeriğin tanıtılması ve marka bilinirliğinin artırılması gibi olumlu etkileri nedeniyle tartışılmaz. Ancak başta da belirtildiği gibi, sosyal medya hesapları, kişisel pazarlama dışı hesaplar olmadıkça, sosyal medya yönetişim ilkelerine uygun olarak kullanılmalıdır. Bu nedenle hemen hemen tüm şirketler bu hizmetten yararlanmakta ve hesaplarını reklamcılığın dijital boyutunda geliştirilen evrensel ilkelere göre geliştirmektedir. İş veya kişisel sosyal medya hesaplarınızı profesyonelce yönetmek istiyorsanız lütfen bizimle iletişime geçin. Kapsamlı dijital medya pazarlama araçlarıyla hesabınızı optimum şekilde geliştirin.

Ankara Web Sitesi Tasarım Fiyatları

Bu makale, hem bir web sitesinin maliyetini etkileyen faktörleri ele alarak hem de iyi bir web sitesinin sahip olması gereken özellikleri vurgulayarak Ankara web tasarım fiyatları konusuna biraz ışık tutmaya çalışmaktadır.  İlk kez web sitesi kurmak isteyenler için Ankara'da web tasarım fiyatı çok uzak bir konu. Bir web sitesine ihtiyacınız olduğu için, sektördeki sürekli artan sayıda web tasarım ajansı, yanıltıcı bilgilerle güvenilirliğinizi sarsabilir. Bu nedenle, web tasarımının kapsamını ve uygulanmasının püf noktalarını bilmeniz gerekir.

Ankara'da web tasarım fiyatları ne kadardır?

Ankara web tasarım fiyatlarını değerlendirirken dikkat edilmesi gereken ilk şey sitenin hizmet ettiği amaçtır.

E-ticaret sitesi mi olacak? Kurumsal veya iş içeriği içerecek mi? Ziyaretçilerinizin beklentileri nelerdir? Bu ve benzeri pek çok sorunun yanıtları sitenizin nasıl görüneceğini ve dolayısıyla maliyetini belirleyecektir. Yukarıdaki örnek sorular üç kategoriye ayrılabilir:

işlevsellik: Web siteniz ne kadar çok özelliğe sahipse, o kadar fazla yazılıma ihtiyacınız olur. Üyelik portalı, mağaza ve daha fazlası. bir örnek verebilirim.

Boyut: Sitedeki toplam sayfa sayısı. Statik sayfalarınız, dinamik ve sürekli güncellenen sayfalarınız veya uzun bir blog gönderileri listeniz varsa, hepsi için ayrı bir tasarım sürecinden geçmelisiniz.

Taslak: Tasarım gereksinimleri, mevcut temalar veya özel tasarımlar, fiyatlandırmayı doğrudan etkiler. Genel olarak, WordPress gibi bir platformdan önceden hazırlanmış bir tema kullanmak size para kazandırabilir.


Web Tasarım Fiyatlarını Etkileyen Diğer Faktörler


Yukarıdaki üç kategoride tartıştıklarımızı genişletelim. Web sitesi projelerinin yalnızca web siteleri tasarlaması ve kurması beklenmez. Bir sonraki adımda sitenizin başarısını etkileyen hizmetleri de göz önünde bulundurmalısınız.

Arama motoru optimizasyonu: Yeni müşterilere ulaşmak için web sitenizin SEO dostu olması önemlidir. Bu yetenek artık çok önemli ve maliyeti etkileyen çok önemli bir faktör.

Mobil uyumlu (Responsive) tasarım: Bir web sitesinin tüm ekranlarda aynı işlevselliği sunmasını sağlayan bir sistem. Hazır temaları kullanırken ek hizmetler gerekmez. Ancak, özel bir yazılım web sitesinin tasarımı duyarlı olmalıdır.

Kullanıcı deneyimi: Ziyaretçiler sitenizde sorunsuz bir şekilde gezinebilmelidir. Kullanıcılar, ihtiyaç duydukları ürünlere, hizmetlere veya bilgilere hızlı bir şekilde erişemedikleri takdirde siteden ayrılacaktır.

Yukarıdaki özelliklere sahip bir web sitesine sahip olmak, işletme hedeflerinize ulaşmanızı çok daha kolay ve hızlı hale getirir.

MTF Prokon

Üretim, proje ve montaj alanlarında 1998 yılında başlayan tecrübe birikimlerimiz projelerimizde ki kalite politikamız ve üstlenmiş olduğumuz işlerde zaman ile olan yarışta gerek iş güvenliği gerek rekabet piyasası olarak müşteri memnuniyetini esas alan ve siz çözüm ortaklarımıza ‘’Daima Daha Kaliteli Olmak’’ hedefi ve düşüncesi ile grup firmamız olan "MTF PROKON" unvanı ile bugünkü yapısına kavuşmuştur.

ERL

10 yılda 1500 MW üzerinde güneş enerjisi santrali kurarak sektörün lideri olduk. ERL, çeyrek asrı aşan metal işleme tecrübesi, 10 yıllık sektör deneyimi ile güneş enerjisi projelerinizde doğru iş ortağınız olacak.

Her projenin kendine özgü gereksinimlerinin olması, her proje için özgün tasarım, üretim ve uygulamayı gerekli kılıyor. ERL olarak her proje için danışmanlık, tasarım, mühendislik, üretim, uygulama / entegrasyon, servis / bakım süreçlerini uzman mühendis ve saha ekiplerimiz, esnek üretim becerimiz, yüksek üretim kapasitemiz ve etkin lojistik çözümlerimiz ile gerçekleştiriyoruz.

Apex Kozmetik

Sağlıklı güzellik arayışında olan herkesin, markalarımızın canlı renkleri, sağlıklı içerikleri ve büyüleyici kokuları ile tanışması için yoğun bir marka yönetimi ve geniş yelpazede pazarlama faaliyetleri gerçekleştiriyoruz. Ürünlerin ithalatından, eczane raflarında yer almasına; kullanıcı yorumlarının takibinden sosyal medya yönetimine kadar her alanda titizlikle çalışıyoruz.

Koru Sigorta Paykart

Koru Sigorta 10 yılı aşan sigortacılık deneyimi, sürdürülebilir büyüme hedefi ve müşteri odaklı yaklaşımıyla ülke genelinde 2.000’e yakın acente/broker satış kanalı ve 2.200’ün üzerinde hizmet noktası ile faaliyet göstermektedir.Haziran 2016’da başlayan kooperatif yapısından anonim şirkete dönüş sürecini, Hazine Müsteşarlığı ve Gümrük ve Ticaret Bakanlığı ve ilgili organlarının kontrolü ve denetimi altında, 5 Aralık 2017’de başarıyla tamamlanmıştır.Bugün Koru Sigorta güçlü sermayesi, teknolojik alt yapısı, konusunda uzman kadrosu, özgün sigortacılık ürünleri, ilkeli, sorumlu ve çözüm odaklı yaklaşımıyla sektörün ve ülke ekonomisinin gelişimine katkı sağlama hedefiyle sigortacılık hizmeti sunmaktadır.

Kastamall Kuzey Sosyal Medya Yönetimi

Aras İnşaat taahhüt işleri konusundaki faaliyetlerine 1971 yılında başlamıştır. Değişen zaman ve piyasa koşullarına ayak uydurarak faaliyetlerine özel konut inşaatlarını da ekleyerek büyümeye ve gelişmeye devam etmiştir.

Şirketimizin idari yapılanması içinde gerekli birimler ve görevleri belirlenmiş, bu doğrultuda çalışmalar daha verimli hale getirilmiştir.

Ankara Web Tasarım 

Web Tasarım Süreçleri;

Street Art web tasarım ajansı, kurumsal web sitesi veya e-ticaret projeleri siparişlerinde aşağıdaki tasarım süreçlerini adım adım uygular.
Öncelikle firmaları çok iyi analiz eder, beklentilerini, ulaşmak istedikleri hedefi algılayıp harekete geçer. Alınan izlenimleri ve düşünceleri müşterisi ile paylaşır. Tüm kreatif yaratıcılık yeteneklerini ve birikimlerini web tasarım hizmet süreci boyunca planlanan projelere aktarır.

Genel Konsept Tasarımı ve Alt Sayfa Duruşlarının Belirlenmesi, Kod Geliştirme, Kod Yapısı ile Tasarımın Uyumlulaştırılması, Veri Girişi, Testler, Yayına Geçiş, Eksiklik veya Hatalara Karşı Sorumluluk aşamaları geçilir. Tüm bu aşamaların düzgün bir şekilde yürüyebilmesi için Street Art web tasarım ajansı ve müşterinin birlikte çalışmaları esas alınmaktadır.

Diğer taraftan web tasarım işleminin yapılması sadece projenin ilk ayağıdır.
Web sitesinin yapılması yeterli değildir. Yaşatılması ve Yayılması gibi en az web tasarımının yapılması kadar önemli iki unsur daha vardır. Web sitesinin Yaşatılması aşaması için, proje siparişinde de yer alması koşuluyla, Street Art web tasarım ajansı, içerik yönetim sistemleri geliştirilir ve bu içerik yönetim sisteminin eğitimi verilir.

 

Grafik tasarım bir mesajı iletmek, bir görseli geliştirmek veya bir düşünceyi görselleştirmek için metnin ve görsellerin algılanabilir ve görülebilir bir düzlemde, iki boyutlu veya üç boyutlu olarak organize edilmesini içeren yaratıcı bir süreçtir. Baskı, ekran, hareketli film, animasyon, iç mimari, ambalaj tasarımı gibi birçok ortamda dijital veya dijital olmayacak bir şekilde uygulanabilir. Grafik tasarımında ve grafik sanatlarda, görsel sanatların temel ilkeleri olan hizalama, denge, karşıtlık, vurgulama, hareket, görüntü, oran, yakınlık, tekrarlama, ritim, ve birlik geçerlidir.

E Ticaret ile her gün alışverişle ilgili aramalar yapan yüz milyonlarca kullanıcıya ulaşın

Alışveriş yapan kullanıcılara dilediğiniz yerden ulaşın

Gelişen teknoloji ile birlikte E-ticaret yaygınlığı büyümeye devam ediyor , peki bu kadar hızlı gelişen e-ticaretin avantajları nelerdir?

- E-ticaret geleneksel perakendeciliğe göre daha düşük maliyetlidir.
- Marka bilincinizi daha kolay arttırırsınız 7/24 açık bir mağazaya sahip olursunuz.
- Mağazanıza her an her cihazdan ve her noktadan ulaşma imkanı sağlarsınız.
- Stoklarınızı kolayca eritebilirsiniz Kampanya ve indirim sunarak satışlarınızı arttırabilirsiniz.
- Çeşitli kategori ve yüzlerce ürün sunabilirsiniz Kullanıcılar ihtiyaçları olan ürünlere hızlıca erişebilirler

Kurumsal kimlik, kurumun tarihsel, coğrafik, yönetimsel bütün süreçlerini kapsayan ve markayla hedef kitlesi arasında bir bağ oluşmasını sağlayan önemli bir çalışmadır. Kurumsal kimlik projesi, uzman kişiler tarafından yapılan araştırma ve analiz süreçleri sonunda tamamlanır. Kurumsal kimlik ajansı, kurumsal kimliğin uzun süre kullanılan, marka için değer yaratan ve halkla ilişkiler sürecinde etkin bir çalışma olduğunun bilincindedir.

Kurumsal olmak, şirketlerin var olduğu her alanda tek bir yüze sahip olarak bilinirliklerini artırmaları ve marka itibarını güçlendirmeleri anlamına gelir. Bu noktaların farkında olan şirketler, kurumsal kimlik çalışmasının logonun çeşitli materyallerde kullanılmasından çok daha kapsamlı ve profesyonel bir bakış açısıyla yapılması gerektiğinin farkındadırlar. Büyük markaların yarattığı ve markanın imzası niteliğinde olan kurumsal imajın altında, bir Kurumsal Kimlik Ajansı tarafından yapılmış detaylı çalışmalar vardır.

Markanız hakkında net bir mesaj vermek, farkındalık yaratmak, itibar yönetimi yaparak marka değeri oluşturmak istiyorsanız kurumsallığın gücünü ciddiye alan, uzman bir kurumsal kimlik ajansı ile çalışmanız gereklidir.
Street Art Digital Reklam Ajansı olarak firmanıza ya da markanıza ait her türlü ürün, hizmet ve çalışma projelerinizi kurumsal kimlik bütünlüğünde modern, özgün bir tasarım ile kurumsal katalog veya kreatif katalog tasarımları hazırlıyoruz. Çünkü bizler kusursuz bir sunumun ne demek olduğunu biliyoruz. Gelin, imajınızı en iyi yansıtan katalog tasarımını hazırlayalım.
Logo, şirket imajını görselle hızlı bir şekilde sunduğu için zamandan tasarruf yaratır. Aynı zamanda kısa vadede hizmetler ya da ürünler ile ilgili gerekli bilgileri de kolaylıkla aktarır. Kurumsal kimlik oluştururken son ve en mühim aşama logo tasarımının yapılmasıdır. Logo sayesinde şirketle ilgili maksimum bilgi minimum sürede verilmiş olur. Aynı zamanda şirketin ruhunu yansıtarak somut hale getirir. Belirgin renkler ve desenler kullanarak ürünlerle özdeşleşme sağlanması mümkündür.

Logo tasarım sürecinde müşterinin beklentileri oldukça önemlidir. Çünkü her iş alanı farklı bir uzmanlık donanımı ve deneyim süreci gerektirir. Bu deneyime sahip olanlar ise ilgili işle meşgul olan kişilerdir. Fakat logo tasarımı ile ilgili yaratıcılık dışında uyulması gereken kurallar ve yöntemler vardır. Bu yöntemleri en pratik şekilde gerçekleştirecek olan da alanında uzman ve güvenilir bir logo tasarımcı ile çalışmanız önerilir.
Yaptığımız tüm işleri büyük bir özenle yapıyor ve yalnızca içerik üreten bir sosyal medya ajansı olarak kalmayıp markanızın iş ortağı olarak, gelişmesine yardımcı olmayı amaçlıyoruz. Tecrübemiz ve hepsi kendi alanında profesyonel olan takım arkadaşlarımızla, tam olarak ihtiyacınız olan sosyal medya yönetimi planlamasını yapıyor ve olabilecek en kısa sürede sizi diğer markalardan sıyırarak dijital dünyada öne çıkarıyoruz.

Yıllardır sektörde birçok başarılı işe imza atarak markalara değer katmış ve büyümesine katkıda bulunmuş bir sosyal medya ajansı olarak, bizimle çalışarak sosyal medyada markanızı istediğiniz yere taşıyabilirsiniz.
Google’a ait olan Adwords, ilgili kullanıcıları web sitenize çekmek için tercih edilen önemli platformlardan biridir. Adwords, Google’da her gün yapılan milyonlarca aramadan yararlanmanıza olanak sağlarken aynı zamanda marka veya işletmeniz için çeşitli kampanya ve reklamlar oluşturarak, sizi Google’da alakalı arama sonuçlarında üst sıralarda gösterir.

Google üzerinde bir arama yaptığınızda o kelime ile ilgili binlerce site sıralanarak önümüze gelir. Fakat binlerce site arasından ilk sayfada listelemeye girmek kolay değildir. Bu durumda, Adwords reklamları rol oynar.

Google Adwords ile sizin siteniz aramalarda üst sıralara taşınır. Adwords reklamları ile marka veya işletmenizi birçok potansiyel müşterinin görmesi sağlanır. Bunun yanında Adwords, reklamlarınızın ne zaman ve nerede görüneceğini seçmenize de imkan verir.

Size Nasıl Yardımcı Olabiliriz? Biz Sizi Arayalım

Proje ve girişimlerinizin bizimle hayat bulmasını istiyorsanız, bizimle iletişime geçebilirsiniz.