Loading...

Ankara Web Tasarım

ankara web tasarım firması arayışınıza Streetart ile tanışarak son noktayı koyabilirsiniz.

Web tasarım konusunda ankara‘da yıllardır bir çok farklı sektörde müşterimize kalite odaklı benzersiz çözümler üretmekten mutluluk duyuyoruz. Sizin de mutlu müşterilerimiz arasında katılmanız ve mükemmel bir deneyim yaşamanızı isteriz.

Ankara'da ve İstanbul'da faaliyet gösteren kurumsal web sitesi tasarım ajansı Street Art Dijital yaratıcı fikirler ve çözümler sunar. Bizimle dijital dünyada işinizi zirveye taşıyın. 2006 yılından bu yana 500+ müşterimizin memnuniyetini kazanarak en iyi web tasarım firmaları arasında yerimizi aldık. Yaptığımız profesyonel web tasarım ve web yazılım projeleri ile müşterilerimizin kurumsal imajlarına katkıda bulunduk.

Kurumsal web site tasarımı internet kullanıcılarının en çok ihtiyaç duyduğu hizmetler arasında yer alır. Fakat web tasarım uzmanlık gerektirdiğinden birey ve kurumsal firmaların sadece bu alanda uzman olan web site tasarım ajansı tercih etmesi müşteri memnuniyeti açısından son derece önemlidir. Web site tasarım hizmetleri geniş kataloglar sunar. İster bireysel ister kurumsal site tasarımı olsun bu özel hizmet modelinin mutlaka %100 garantili bir şekilde gerçekleştirilmesi gerekir.

Bugün özellikle internet dünyasına bakıldığında bu hizmeti sunan birçok ajansların kurumsal bir kimliğe sahip olmadığı görülebilir. Web tasarım hizmetleri kurumsallık gerektirir. Bu özelliğe sahip olmayan ajansların müşteri memnuniyeti sunması söz konusu değildir. Web site tasarımı yüksek özveri ve disiplin gerektirir. Kaliteli bir site tasarımı müşterilerin sürekli olarak ilgili site tasarım firmasını tercih etmesini sağlar.


Web Tasarım
ve yazılım ekibi olarak sizin herzaman yanınızdayız. Projeleriniz bittikten sonra bile 12 ay boyunca teknik destek sağlıyoruz. Web sitenizle ilgili bir sorun yaşarsanız probleminizi çok kısa bir süre içerisinde çözüyoruz. İnternet kullanımının yaygınlaşması ile birlikte markaların reklam ve tanıtım faaliyetleri de dijital alanlara taşınmıştır. İçinde bulunduğumuz bilişim çağında insanların yaşam tarzlarının yanında iletişim ve alışveriş alışkanlıkları da önemli ölçüde değişkenlik göstermiştir. Günümüzde her markanın bir web sitesi olmalıdır ve bu web sitesi markanın tarz ve konseptine uygun bir şekilde profesyoneller tarafından hazırlanmalıdır.

Street Art Dijital dijital reklam ajansı olarak yılların tecrübesi ile geleceğin teknolojisini birleştiriyor; markanız için web tasarım ve web yazılım yapıyoruz. Firmanızın veya kurumunuzun ihtiyacı olan size özel web tasarımı yaptırmak için mutlaka bizi arayınız.

Her Markanın Neden Bir Web Sitesi Olmalı

Markaların hedef kitle ve müşterilerinin internette geçirdikleri günlük zaman dilimi oldukça fazladır. Bu nedenle dijital ortam reklam ve tanıtım faaliyetleri için oldukça verimli bir alandır.

Yaşam gerçekliğinde sürdürülen; eğlenme, alışveriş yapma, bilgi edinme ve iletişim kurma aktiviteleri artık dijital ortamda kendine önemli bir yer edinmiştir.

Web sitelerinde ve sosyal medyada yürütülen kampanyalar çok daha az maliyetlidir ve çok daha sağlıklı bir şekilde ölçülebilmektedir.
Hedef kitle ile anlık iletişime geçerek ürün satışı ya da hizmet sunumu çok daha kolay ve hızlı bir şekilde gerçekleştirilmektedir.

Web Tasarım Özelliklerimiz Neler

• Güncel teknoloji takip edilerek yeni nesil teknik ekipman ve yazılımlar kullanılmaktadır. 

• Her türlü cihaz ile açılabilen ve kullanılabilen responsive özellikleri bulunmaktadır. 

• Gerek yazılım gerekse tasarım anlayışımız kullanıcı odaklıdır. 

• Arama motorlarının beklentilerine uygun SEO uyumlu bir şekilde tasarlanmaktadır. 

• Verilerin yedeklenmesine önem verilmektedir. 

• SSL sertifikası ile kişisel verilerin ve hesap bilgilerin koruması sağlanmaktadır. 

• Uluslararası medyada varlığınızı sürdürebilmek için çoklu dil desteği sunulmaktadır. 

• Kullanıcıların sosyal mecralarda da sizi kolayca bulabilmesi amacı ile sosyal medya entegrasyonu gerçekleştirilmektedir. 

• Hazır tasarım ve özel tasarım web sitelerimiz ile markanızın tarz ve konseptine en uygun dijital alan sağlanmaktadır.

Web Tasarım

Dijital dünyayla olan tanışmanızda en yeni teknolojiyle hazırladığımız web siteleriyle sizlere destek olmak için var gücümüzle çalışmaktayız.

İçerik Yönetim Sistemi

Kullanıcı sınırlaması olmadan sitenizin tüm içeriklerine istediğiniz her an ulaşıp formlarınızı kontrol edebilir ve içerik güncellemelerinizi gerçekleştirebilirsiniz.

Cihaz Uyumluluğu

Ziyaretçilerinizin her yerden size kolay ulaşabilmesini sağlamak adına web sitenizin her tarayıcıda ve tüm cihazlarda kusursuz olarak çalışmasını sağlıyoruz.

Seo - Arama Motoru Optimizasyonu

Siteniz üzerinde gerekli olan tüm iyileştirmeler yapılarak başta Google olmak üzere arama motorlarına uyumlu hale getirilir.

Güvenlik ve Yedekleme

Sunucularımızda düzenli olarak yedeklediğimiz web siteleriniz 7/24 güvenli bir şekilde saklanmaktadır.

Teknik Destek

Geniş kadromuz ve profesyonel teknik ekibimiz ile ihtiyacınız olan tüm istekleriniz için yanınızdayız.

Ankara Web Tasarım 

Web Tasarım Süreçleri;

Street Art web tasarım ajansı, kurumsal web sitesi veya e-ticaret projeleri siparişlerinde aşağıdaki tasarım süreçlerini adım adım uygular.
Öncelikle firmaları çok iyi analiz eder, beklentilerini, ulaşmak istedikleri hedefi algılayıp harekete geçer. Alınan izlenimleri ve düşünceleri müşterisi ile paylaşır. Tüm kreatif yaratıcılık yeteneklerini ve birikimlerini web tasarım hizmet süreci boyunca planlanan projelere aktarır.

Genel Konsept Tasarımı ve Alt Sayfa Duruşlarının Belirlenmesi, Kod Geliştirme, Kod Yapısı ile Tasarımın Uyumlulaştırılması, Veri Girişi, Testler, Yayına Geçiş, Eksiklik veya Hatalara Karşı Sorumluluk aşamaları geçilir. Tüm bu aşamaların düzgün bir şekilde yürüyebilmesi için Street Art web tasarım ajansı ve müşterinin birlikte çalışmaları esas alınmaktadır.

Diğer taraftan web tasarım işleminin yapılması sadece projenin ilk ayağıdır.
Web sitesinin yapılması yeterli değildir. Yaşatılması ve Yayılması gibi en az web tasarımının yapılması kadar önemli iki unsur daha vardır. Web sitesinin Yaşatılması aşaması için, proje siparişinde de yer alması koşuluyla, Street Art web tasarım ajansı, içerik yönetim sistemleri geliştirilir ve bu içerik yönetim sisteminin eğitimi verilir.

 

Size Nasıl Yardımcı Olabiliriz? Biz Sizi Arayalım

Proje ve girişimlerinizin bizimle hayat bulmasını istiyorsanız, bizimle iletişime geçebilirsiniz.