Loading...
Web Sitesi Yaptırma Fiyatları
29Mart2021
Web Sitesi Yaptırma Fiyatları
Ankara Web Tasarım ve Ankara Web Yazılım firmaları gün geçtikçe çoğalmaktadır. Ankara web tasarım konusunda profesyonel firmayı seçmek, web sitesi yaptıraracak şirketler ve kurumlar için her geçen gün zorlaşmaktadır. Web sitesi yaptırmayı düşünen şirketler öncelikle seçecekleri web tasarım firmasının referanslarına ve deneyimine dikkat etmelidirler. Eğer kurumsal kimliklerini yansıtan özel tasarım, özel yazılım web tasarım istiyorlarsa yazılımın hazır site olup olmadığını mutlaka sormalılar. Ankara web tasarım sürecinde arayüz tasarımlarını görmeliler ve onay verildikten sonra yazılıma geçilmelidir. 

Ankara web tasarım firması olan Streetart Digital butik web tasarım ve web yazılım yapmaktadır. Müşterilerin ihtiyaçlarına, isteklerine göre web sitesi tasarımı yapmaktadır. Hazır web sitelerle her istenileni gerçekleştirmek mümkün değildir. 

Web Sitesi Fiyatları Nasıl Belirlenir?

Web site tipi, kullanılan tasarım, oluşturulan sayfa sayısı, yazılım altyapısı, seo teknikleri, yönetim paneli özellikleri, mail altyapısı, hosting kalitesi gibi özellikler web sitesi tasarımı fiyatlarını belirleyen önemli faktörlerdir.

Web Sitesinin Profesyonel Olup Olmadığını Nasıl Anlarım?

Web sitelerin sadece görünümüne bakıp profesyonel olup olmadığını tespit etmek zordur. Ancak web sitelerini teknik açıdan testlere sokabilirsiniz. Bu testlerin en bilineni Google tarafından oluşturulan Google mobil uyumluluk testi ve  Google sayfa optimizasyon testi dir.

Web Tasarım Firması Seçerken Nelere Dikkat Etmeliyim?

Doğru firma ile çalışmak başarmanın yarısıdır. Her şeyden önce hedeflerinize nasıl ulaşabileceğiniz konusunda sizlere yol gösterecek, yazılım, seo ve strateji geliştirmede deneyimli bir web tasarım firması ile çalışmanız tavsiye edilir. 

Wordress gibi hazır siteler mi kullanıyorsunuz?

Hayır. Web sitelerimiz wordpress, joomla gibi hazır siteler değildir. Street Art Digital tarafından geliştirilen sektörün en iyi seo altyapısına sahip  özgün yazılımlar kullanılmaktadır.

Tasarlanacak sayfa sayısı nedir?

Web sitenizi oluştururken web tasarımcımız tasarından oluşturulacak sayfa sayısıdır. Anasayfa, hakkımızda, referanslar, iletişim, ürünler ve hizmetlerimiz (oluşturacağınız her bir ürün ve alt hizmet) birer sayfadır. Web tasarım sürecinin büyük bir kısmı sayfa oluşturmaya ayrılır. Bu yüzden sayfa sayısı web tasarım fiyatlarını etkileyen önemli bir faktördür.